Novatec QR264R-M-B12 Sram Boost brza osovina za stražnji kotač
Rasprodaja – posljednji komadi na popustu
MPC 34,99
Pronašao si bolju cijenu?
delivery_truck_speed
Kurirskom dostavom na tvoj adresu Dostava kurirskom službom DPD
Dostava u petak 15.05.2026
replay
Produžena mogućnost povrata do čak 100 dana Više informacija
Stražnja osovina za brzo otpuštanje za Boost nabe, promjer 12 mm, širina 148 mm, ukupna duljina 180 mm, navoj s nagibom od 1,75 mm.
Stražnja osovina za brzo otpuštanje Novatec QR264R-M-B12 za Boost nabe 12x148 mm s navojem M12xP1,75 mm. Osovina je bez završetka, ukupne duljine 180 mm.
Pojedinosti proizvoda
ID porizvoda 83600
Recenzija proizvoda  (0 ocjena)
0/5
(0 ocjena)
(0 ocjena)
Kako ti ocjenjuješ proizvod?
Dodaj recenziju
Pomozi drugima, osvoji bodove i kupuj jeftinije do 15 % zahvaljujući programu vjernosti
Pitanja o proizvodu
thumb_up0thumb_down
SK Dobrý deň,
vedeli by ste zohnať os aj NOVATEC QR258 X12 pre Syntace 142x12mm (1 stúpanie)