Julbo CYRIUS Reactiv Performance 1-3 okuliare, čierna
Špičkové okuliare pre lyžiarov a snowboardistov, využívajúce technológiu Julbo Frameless pre široké a nerušené zorné pole.
- široké a nerušené zorné pole
- ideálne na zjazdovku aj freeride
- odvetranie zabudované do rámu pre dobrú cirkuláciu vzduchu, aby sa zabránilo zahmlievaniu
- anatomický rám pre väčšiu flexibilitu.
- vnútorný povrch šošovky je vybavený ďalšou vrstvou proti zahmlievaniu
- cylindrická dvojitá šošovka
- dve vrstvy peny pre optimálne pohodlie a tlmenie nárazov pomocou mäkkej vrstvy pre mäkší kontakt s pokožkou
- bezrámová konštrukcia
- popruh so silikónovým pásikom pre dokonalé držanie
- overstrap remienok pre kompatibilitu so všetkými typmi prilieb
- dve slučky na oboch stranách popruhu pre rýchle, symetrické nastavenie
- reaktívna fotochromatiká šošovka Julbo Reactiv Performace 1-3
- kategória: 1 - 3
- rýchla reakcia na základe intenzity UV žiarenia
- červený odtieň základnej farby na zvýraznenie reliéfu
- vnútorná vrstva ošetrená proti zahmlievaniu
| Spol | Muški, Ženski, Unisex |
| Boja | crna |
| Svojstva naočala | Fotokromatske |
| Vrsta sporta | planinarsko skijanje, skijanje |
| Visina leće | 93 mm |
| Širina leće | 172 mm |
| Težina | 120 g |
| ID porizvoda | 255503 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena