Julbo QUICKSHIFT reactiv 0-4 okuliare, modrá
Transformers z ríše lyžiarskych okuliarov. Quickshift dokážu vďaka odnímateľnej časti odvetrať počas sekundy. Pokiaľ ste zvyknutý nosiť okuliare aj pri skialpovom výstupe, stačí nechať rám bez spodku a nechať vetrať. Fotochromatické sklá Reactive Performance s filtrom 3-1 vám spoľahlivo pokryjú akékoľvek počasie.
- cylindrické dvojité sklo
- polykarbonátové šošovky Spectron 3 + šošovky spectron 0
- Switch Air System odnímateľná časť rámu pre dokonalú ventiláciu
- anatomický tvar
- odvetrávanie rámu Air Flow
- povrchová úprava skel Anti Fog
- Axis Strap systém – pre ešte lepšie prichytenie pásky k helme
- symetricky nastaviteľný opasok
- dvojvrstvová penová vložka pre lepší kontakt s tvárou
- silikónový prúžok pre lepšie uchytenie na prilbe
| Spol | Muški, Ženski, Unisex |
| Boja | plava |
| Svojstva naočala | Fotokromatske |
| Vrsta sporta | skijanje |
| Visina leće | 93 mm |
| Širina leće | 172 mm |
| Težina | 120 g |
| ID porizvoda | 256630 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena