Julbo LINE Spectron 3 detské okuliare, cyan blue
Slnečné okuliare určené pre aktívne deti, ktoré radi idú po stopách dospelých, pokiaľ ide o šport, či už na mori alebo v horách.
- okuliare pre deti vo veku 4-8 rokov
- ergonomický profil
- exkluzívny materiál s mäkkými bočnicami pre pohodlné nosenie
- ochrana pred slnkom poskytovaná zakriveným predným sklom a širokými bočnicami
O skle Spectron 3:
Ľahké a odolné polykarbonátové šošovky sú úplne všestranné. Toto konštantne tmavšie sklo je možné nosiť na hory, k vode, na beh alebo cyklistiku. Vyrábajú sa vo viacerých farebných odtieňoch, no z funkčného hľadiska v nich rozdiel nie je.
- hnedý alebo šedý základ
- rôzne vyhotovenia: zrkadlový efekt, dúhový efekt
| Spol | Dječji |
| Boja | plava |
| Svojstva naočala | Sunčane |
| Dioptrijski klip | ne |
| Vrsta sporta | planinarenje, kampiranje, lifestyle |
| Visina leće | 35 mm |
| Širina mosta | 13 mm |
| Duljina ručki | 115 mm |
| Širina leće | 49 mm |
| Dob | 4-8 godina |
| Šarke | Ne |
| Težina | 17 g |
| ID porizvoda | 255714 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena