Julbo ULTIMATE COVER okuliare, Reactiv 1-3 HC, sivá/modrá
Julbo ULTIMATE COVER okuliare
Športový model tentokrát vo vysokohorskom prevedení, ktorý kombinuje vysokú ochranu a ultra ľahkosť. Tento model poskytuje optimálnu ochranu pre oči a tvár s chráničom nosa a odnímateľnými bočnicami Spandex, ktoré pohodlne chránia pred slnkom, vetrom a chladom. Jeho modulárna konštrukcia môže sprevádzať horolezca na dosiahnutie najvyšších vrcholov.O skle Reactiv 1-3 High Contrast:
Tento typ šošovky sa stmavuje v rámci rovnakého rozsahu ako predošlý, no vďaka svojej úprave High Contrast je schopný zvýrazňovať nerovnosti povrchu. Je preto ideálny na cyklistiku, či bežky.
|
Naočale su opremljene s 3D nosnim jastučićima i nude savršeno prianjanje na glavi s kacigom ili bez nje
|
|
Panoramske leće
|
|
Potpuna ventilacija
|
|
Podesive stranice
|
|
Červený základ skla
|
|
Anti-fog - unutarnja obrada protiv zamagljivanja, sprječava kondenzaciju
|
|
Oil-repellent - vanjski premaz koji omogućuje brže otjecanje vode sa stakala, također sprječava ostavljanje otisaka i lakše se čisti
|
|
NTS (Non Temperature Sensitive) - leća potamni i posvijetli bez obzira na temperaturu
|
| Spol | Muški, Ženski, Unisex |
| Boja | plava |
| Svojstva naočala | Fotokromatske |
| Dioptrijski klip | da |
| Vrsta sporta | planinarenje, trčanje, planinarsko skijanje, alpinizam, planinarsko penjanje |
| Visina leće | 50 mm |
| Širina mosta | 14 mm |
| Duljina ručki | 130 mm |
| Širina leće | 133 mm |
| Šarke | Ne |
| Težina | 31 g |
| ID porizvoda | 149058 |
Varijanta Julbo ULTIMATE COVER okuliare, Reactiv 1-3 HC, sivá/modrá
Dobry den, kedy bude dostupny tento tovar? Dakujem
Dobry den prajem,
zial aktualna dostupnost v prevedeni Reactiv 1-3 HC, grey/blue je neznama
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Varijanta Julbo ULTIMATE COVER okuliare, Reactiv 0-3 HC, čierna
Doporučujem. Su lepšie ako som očakával. Kto dlho váhal ako ja ,choďte do toho a objednajte. Nesklamú aj keď nie sú najlacnejšie.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži originalVarijanta Julbo ULTIMATE COVER okuliare, Reactiv Performance 2-4, tmavomodrá/modrá