Lundhags Tived Waterproof jakna, forest green
Lundhags Tived Waterproof bunda
Lagan, lako pakirana muška jakna za kišu namijenjena planinarenju i izletima u prirodu, gdje su mali težina i kompaktnost prioritet. Zahvaljujući 2,5-slojnoj konstrukciji od rastezljivog recikliranog poliestera s poliuretanskom membranom, pouzdano štiti od kiše i vjetra, a istovremeno omogućuje slobodno kretanje. Minimalistički kroj upotpunjuju praktični džepovi i jednostavne mogućnosti podešavanja, tako da je jakna prikladna za kraće šetnje i duže ekspedicije.
- Vodootporna i vjetrootporna 2,5-slojna konstrukcija Lundhags Waterproof
- Materijal od 100% recikliranog poliestera s poliuretanskom membranom
- Površinska obrada DWR bez PFAS/PFC koja odbija vodu
- Lagan rastezljivi materijal za veću udobnost i slobodu kretanja
- Dva bočna džepa s patentnim zatvaračem i prostrani džep na prsima s patentnim zatvaračem s proširivom konstrukcijom
- Podesive manžete na čičak
- Elastični donji rub za bolje pristajanje
- Kroj dizajniran za maksimalnu slobodu kretanja
| Spol | Muški |
| Boja | šumsko zelena |
| Materijal | druga membrana, stretch, sintetički materijal, DWR tretman |
| Sezona | Prijelazna |
| Vrsta sporta | planinarenje, ferate |
| Kapuljača | da |
| Vodeni stupac | 10 000 – 15 000 mm |
| Sastav materijala | 100 % reciklirani poliester s poliuretanskom membranom |
| Težina | 700 g |
| Prozračnost | 10 000 g/m2/24 h |
| Vodootpornost | 10 000 mm |
| ID porizvoda | 366965 |
Muškarci
| Veličina | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|
| Prsa (cm) | 88-94 | 94-100 | 100-106 | 106-112 | 112-118 |
| Struk (cm) | 76-82 | 82-88 | 88-94 | 94-100 | 100-106 |
| Veličina | XS | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|---|
| Prsa (cm) | 75-80 | 80-86 | 86-92 | 92-98 | 98-104 |
| Struk (cm) | 59-64 | 64-70 | 70-76 | 76-82 | 82-88 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena