Altra Lone Peak 9+ dámske topánky, fialová/oranžová
Altra Lone Peak 9+ dámske topánky
Dámske trailové topánky sú ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú pohodlný a odolný model pre náročné výlety aj trailové behy. Vylepšená konštrukcia zaisťuje dlhšiu životnosť a väčšiu odolnosť.Špecialitou tejto topánky je nulový drop. To znamená, že predná a pätná časť topánky je v rovnakej výške. Tým je maximálne podporený prirodzený a zdraví pohyb chodidla, vo všetkých fázach bežeckého kroku. Zlepšíte tak techniku behu a súčasne znížite riziko plynúce z dlhodobej záťaže kĺbov (bolesti chrbta, zranenie kolena).
|
Model obľúbený nielen medzi bežkyňami, ale aj u priaznivcov hikingu a diaľkových trekov
|
|
Originálny široký strih Altra Foot Shape Fit kopíruje tvar chodidla a umožňuje prirodzené rozprestretie prstov
|
|
Topánka je priestrannejšia aj v strednej časti chodidla, v oblasti priehlavku
|
|
Bezšvový zvršok s ripstop sieťovinou pre dlhú životnosť
|
|
Príjemná podšívka, ktorá bráni vzniku otlakov a pľuzgierov
|
|
Vďaka viacsmerným výstupkom a duálnej vrstve EVA peny v medzipodrážke Altra EGO™, vám topánky poskytnú strednú mieru tlmenia a zaistia príjemný došľap od trávnatej lúky až po kamenistý chodník
|
|
Všestrannosť vďaka podrážke Vibram® Megagrip, ktorá ponúka bezkonkurenčnú priľnavosť na mokrom aj suchom povrchu
|
| Spol | Ženski |
| Boja | ružičasta |
| Materijal | sintetički materijal, guma |
| Sezona | Ljetni, Prijelazna |
| Vodonepropusnost | ne |
| Uvezivanje | klasični |
| Pad | nula (0 mm) |
| Domet | neutralan |
| Amortizacija | srednji |
| Težina | 263.7 g |
| Visina potplata | 25 mm |
| ID porizvoda | 348339 |
| U.S.A | 5.5 | 6 | 6.5 | 7 | 7.5 | 8 | 8.5 | 9 | 9.5 | 10 | 10.5 | 11 | 11.5 | 12 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| U.K. | 3.5 | 4 | 4.5 | 5 | 5.5 | 6 | 6.5 | 7 | 7.5 | 8 | 8.5 | 9 | 9.5 | 10 |
| E.U. | 36 | 37 | 37.5 | 38 | 38.5 | 39 | 40 | 40.5 | 41 | 42 | 42.5 | 43 | 44 | 44.5 |
| CM | 22 | 22.5 | 23 | 23.5 | 24 | 24.5 | 25 | 25.5 | 26 | 26.5 | 27 | 27.5 | 28 | 28.5 |
Olympus 6
| U.S.A | 5.5 | 6 | 6.5 | 7 | 7.5 | 8 | 8.5 | 9 | 9.5 | 10 | 10.5 | 11 | 11.5 | 12 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| U.K. | 3.5 | 4 | 4.5 | 5 | 5.5 | 6 | 6.5 | 7 | 7.5 | 8 | 8.5 | 9 | 9.5 | 10 |
| E.U. | 36 | 37 | 37.5 | 38 | 38.5 | 39 | 40 | 40.5 | 41 | 42 | 42.5 | 43 | 44 | 44.5 |
| CM | 22 | 22.5 | 23 | 23.5 | 24 | 24.5 | 25 | 25.5 | 26 | 26.5 | 27 | 27.5 | 28 | 28.5 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena