Topo Athletic Terraventure 4 WP cipele, black/charcoal
Topo Athletic Terraventure 4 WP cipele
Vodootporna trail cipela s eVent® membranom, robusnim potplatom i fleksibilnom zaštitnom plošom. Kombinira udobnost i svestranost s agilnim odzivom na tehničkim stazama – bez obzira na udaljenost ili nepovoljne vremenske uvjete.|
Potpuno vodootporna konstrukcija eVent® Waterproof bootie zadržava vodu vani, kako bi tvoja stopala ostala potpuno suha i udobna čak i u mokrim uvjetima
|
|
Srednje jastučište platforme nudi ugodan osjećaj već pri prvom obuvanju
|
|
Fleksibilna zaštitna ESS ploča štiti od ozljeda i povećava sigurnost stopala uzrokovanih oštrim kamenjem i korijenjem
|
|
Visoko cijenjeni potplat Vibram® Megagrip pruža izvrsnu trakciju i otpornost na klizanje, tako da vas ništa ne može zaustaviti
|
|
Široki anatomski vrh omogućuje prirodno širenje prstiju, dok su srednji dio i peta čvrsto usidreni.
|
| Spol | Muški |
| Boja | black/charcoal |
| Materijal | druga membrana, sintetički materijal, guma |
| Sezona | Ljetni, Prijelazna |
| Vodonepropusnost | da |
| Uvezivanje | klasični |
| Pad | 3 mm |
| Domet | neutralan |
| Amortizacija | srednji |
| Težina | 340 g |
| Visina platforme | 25 mm (peta) 22 mm (prst) |
| ID porizvoda | 360768 |
Muška obuća
| US | EU | UK | CM |
|---|---|---|---|
| 7 | 40 | 6 | 25 |
| 7.5 | 40.5 | 6.5 | 25.5 |
| 8 | 41 | 7 | 26 |
| 8.5 | 42 | 7.5 | 26.5 |
| 9 | 42.5 | 8 | 27 |
| 9.5 | 43 | 8.5 | 27.5 |
| 10 | 44 | 9 | 28 |
| 10.5 | 44.5 | 9.5 | 28.5 |
| 11 | 45 | 10 | 29 |
| 11.5 | 46 | 10.5 | 29.5 |
| 12 | 46.5 | 11 | 30 |
| 12.5 | 47 | 11.5 | 30.5 |
| 13 | 48 | 12 | 31 |
| 14 | 49 | 13 | 32 |
| 15 | 50 | 14 | 33 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena