Mountain Equipment Raintower ženska jakna, majolica blue
Mountain Equipment Raintower ženska jakna
Vodootporna jakna dizajnirana kao lagana i pakirana zaštita od nepovoljnih vremenskih uvjeta tijekom planinarenja ili penjanja. Zahvaljujući visokoj vrijednosti vodenog stupca i izvrsnoj prozračnosti, održat će vas suhima čak i tijekom intenzivnog kretanja u zahtjevnim planinskim uvjetima.|
2,5-slojna membrana DRILITE® jamči vodootpornost i visoku razinu odvođenja vlage
|
|
Površinska obrada DWR bez PFAS-a odbija vodu i prljavštinu
|
|
Potpuno podesiva kapuljača Mountain Hood štiti lice od kiše i vjetra
|
|
Kroj s prethodno oblikovanim rukavima osigurava slobodu kretanja
|
|
Ventilacijski otvori s patentnim zatvaračima ispod pazuha služe za učinkovitu regulaciju tjelesne temperature
|
|
Lijepljeni šavovi i vodootporni YKK® WR patentni zatvarač eliminiraju prodiranje vlage
|
|
Podesive manžete na čičak i stezanje ruba sprječavaju podizanje vjetra
|
|
Tri praktična džepa pružaju dovoljno prostora za važnu opremu
|
| Spol | Ženski |
| Boja | Majolica Blue |
| Materijal | druga membrana, sintetički materijal, DWR tretman |
| Sezona | Zimski, Prijelazna |
| Vrsta sporta | planinarenje, alpinizam, planinarsko penjanje, ferate |
| Kapuljača | da |
| Vodeni stupac | > 28 000 mm |
| Težina | 310 g |
| Sastav materijala | 100 % reciklirani poliamid |
| Vodeni stupac | 40 000 mm |
| ID porizvoda | 388053 |
Ženske veličine 
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena