inov-8 RACESHELL PRO FZ bunda, zelená
Inov-8 ULTRASHELL PRO bunda
Ultraľahká zbaliteľná bežecká bunda so skvelými parametrami, ktoré sa len tak neuvidia. Môžete sa spoľahnúť na to, že nepremoknete aj na to, že sa nebudete nepríjemne potiť. Použitá trojvrstvová membrána garantuje príjemný pocit aj pri nosení na holej koži a veľmi dobrú životnosť bundy celkovo. Vzhľadom na supernízku hmotnosť, výrobca neodporúča použitie pod ťažkými batohmi s pevnou konštrukciou. Chýbať nesmie priestranná kapucňa, alebo reflexné prvky pre bezpečný pohyb po cestách a cyklotrasách. Bunda sa dá zbaliť do vlastného vrecka a v zbalenom stave zaberá úplné minimum priestoru, takže ju môžete nosiť vždy a všade so sebou.INOV-8 ULTRASHELL PRO je nekompromisná bežecká bunda pre tých najnáročnejších. Nič viac si o bundy do zlého počasia nemôžete priať.
|
Priestranná kapucňa
|
|
Reflektirajući elementi
|
|
Mala težina
|
|
Extrémne vysoká priedušnosť
|
|
Vysoká vodeodolnosť a mechanická odolnosť
|
| Spol | Muški |
| Veličina | XS, S, L, XL |
| Boja | zelena |
| Materijal | sintetički materijal |
| Sezona | Ljetni, Prijelazna |
| Vrsta sporta | planinarenje, trčanje, trail trčanje, lifestyle |
| Kapuljača | da |
| Vodeni stupac | 15 000 – 28 000 mm |
| Sastav materijala | Glavni materijal: 100 % poliamidMembrana: 100 % poliuretan |
| Prozračnost | 70 000 g/m2/24h |
| Vodeni stupac | 20000 mm |
| Težina | 106 g |
| ID porizvoda | 151803 |
| Veličina | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Prsa (cm) | 83 - 90 | 90 - 97 | 97 - 104 | 104 - 111 | 111 - 118 | 118 - 125 |
| Struk (cm) | 69 - 75 | 75 - 81 | 81 - 87 | 87 - 93 | 93 - 103 | 103 - 109 |
| Veličina | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Prsa (cm) | 81 - 86 | 86 - 91 | 91 - 96 | 96 - 102 | 101 - 106 | 106 - 111 | 111 - 116 |
| Struk (cm) | 68 - 73 | 73 - 78 | 78 - 83 | 83 - 88 | 88 - 93 | 93 - 98 | 98 - 103 |
Dobrý deň,
Inov ma aj bundu Inov 8 raceshell pro fz. Aky je rozdiel medzi bundami?
Dobrý deň, ide o tú istú bundu. Odlišní dodavatelia ju nazývajú odlišne. Prajeme príjemný deň.
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena