Montane ELEMENT STRETCH bunda, modrá
Montane ELEMENT STRETCH bunda
Bunda z trojvrstvovej strečovej tkaniny zaistí dokonalú priedušnosť a slobodu pohybu. Táto bunda je vhodná pre pešiu turistiku, horolezectvo a všetko medzi tým.|
Priedušná, ľahká, odolná bunda do hôr
|
|
Tkanina s úpravou proti vetru a vode
|
|
Nastaviteľná kapucňa kompatibilná s helmou
|
|
Veľké vrecká na zips - zmestí sa do nich aj mapa
|
|
Zosilnený šilt na kapucni
|
|
Predný zips YKK s vnútornou chlopňou
|
|
Rukávy sťahovateľné suchým zipsom
|
| Spol | Muški |
| Veličina | S - XXL |
| Boja | plava |
| Materijal | stretch |
| Sezona | Prijelazna |
| Vrsta sporta | planinarenje, planinarsko penjanje, ferate |
| Kapuljača | da |
| Vodeni stupac | 10 000 – 15 000 mm |
| Sastav materijala | 100 % poliester |
| Prozračnost | 20000 g/m2/24h |
| Vodeni stupac | 10000 mm |
| ID porizvoda | 157382 |
Muški
| Veličina | XS | S | M | L | XL | XXL | XXXL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Opseg prsa (cm) | 92 | 97 | 102 | 107 | 112 | 117 | 122 |
| Opseg struka (cm) | 71 | 76 | 81 | 86 | 91 | 96 | 102 |
| Duljina unutarnjeg šava (Reg) | 81 | 81 | 81 | 81 | 81 | 81 | |
| Duljina unutarnjeg šava (Short) | 76 | 76 | 76 | 76 | 76 | 76 | |
| Duljina unutarnjeg šava (Long) | 86 | 86 | 86 | 86 | 86 | 86 | |
| Duljina rukava | 82 | 84 | 86 | 88 | 90 | 92 | 92 |
Ženski
| Veličina | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EUR | 34 | 36 | 38 | 40 | 42 | 44 | 46 |
| Opseg prsa (cm) | 78 - 82 | 82 - 86 | 86 - 90 | 90 - 94 | 94 - 99 | 99 - 104 | 104 - 109 |
| Opseg struka (cm) | 60 - 64 | 64 - 68 | 68 - 72 | 72 - 76 | 76 - 81 | 81 - 86 | 86 - 91 |
| Opseg bokova (cm) | 86 - 90 | 90 - 94 | 94 - 98 | 98 - 102 | 102 - 107 | 107 - 112 | 112 - 117 |
| Duljina unutarnjeg šava (Reg) | 78.5 | 78.5 | 78.5 | 78.5 | 78.5 | 78.5 | 78.5 |
| Duljina unutarnjeg šava (Short) | 73.5 | 73.5 | 73.5 | 73.5 | 73.5 | 73.5 | 73.5 |
| Duljina unutarnjeg šava (Long) | 83.5 | 83.5 | 83.5 | 83.5 | 83.5 | 83.5 | 83.5 |
| Duljina rukava | 70 | 72 | 74 | 76 | 78 | 80 | 80 |
Unisex
| Veličina | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|
| Opseg prsa (cm) | 87 - 92 | 92 - 97 | 97 - 102 | 102 - 107 | 107 - 112 |
| Opseg struka (cm) | 66 - 71 | 71 - 76 | 76 - 81 | 81 - 86 | 86 - 91 |
| Opseg bokova (cm) | 87 - 92 | 92 - 97 | 97 - 102 | 102 - 107 | 107 - 112 |
| Duljina unutarnjeg šava (Reg) | 81 | 81 | 81 | 81 | 81 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena