Montane PHASE dámska bunda, modrá
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
Montane PHASE dámska bunda
Ľahká a zbaliteľná membránová bunda z materiálu 40 Denier GORE-TEX Performance Technology poskytuje spoľahlivú ochranu proti poveternostným vplyvom na exponovaných chodníkoch. Odolnosť a priedušnosť, vlastnosti, ktoré vyžadujete pri pohybe v horách, a pritom zostáva ľahká a skladná. Plne nastaviteľná rolovateľná kapucňa s trojbodovým nastavením, so spevneným krajom a s priestorom pre lezeckú prilbu, plne podlepená konštrukcia bundy a nízka hmotnosť je ideálnou voľbou.|
Z ľahkého, nepremokavého a priedušného materiálu 40 Denier GORE-TEX Performance Technology
|
|
Potpuno lijepljena konstrukcija jakne
|
|
Obojsmerný hlavný zips vhodný do mrazu YKK AQUAGUARD VISLON
|
|
Dva vanjska džepa s YKK AQUAGUARD patentnim zatvaračem
|
|
Jedna vnútorná náprsné vrecko na zips
|
|
Tvarované manžety rukávov s možnosťou prispôsobenia na suchý zips
|
|
Podesivi rub s uzicom
|
| Spol | Ženski |
| Veličina | XS - XL |
| Boja | plava |
| Materijal | sintetički materijal |
| Sezona | Prijelazna |
| Vrsta sporta | planinarenje, planinarsko penjanje, ferate, lifestyle |
| Kapuljača | da |
| Vodeni stupac | > 28 000 mm |
| Vodeni stupac | 28000 mm |
| Prozračnost | 10000 g/m²/24h |
| Težina | 380 g |
| ID porizvoda | 186266 |
Muški
| Veličina | XS | S | M | L | XL | XXL | XXXL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Opseg prsa (cm) | 92 | 97 | 102 | 107 | 112 | 117 | 122 |
| Opseg struka (cm) | 71 | 76 | 81 | 86 | 91 | 96 | 102 |
| Duljina unutarnjeg šava (Reg) | 81 | 81 | 81 | 81 | 81 | 81 | |
| Duljina unutarnjeg šava (Short) | 76 | 76 | 76 | 76 | 76 | 76 | |
| Duljina unutarnjeg šava (Long) | 86 | 86 | 86 | 86 | 86 | 86 | |
| Duljina rukava | 82 | 84 | 86 | 88 | 90 | 92 | 92 |
Ženski
| Veličina | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EUR | 34 | 36 | 38 | 40 | 42 | 44 | 46 |
| Opseg prsa (cm) | 78 - 82 | 82 - 86 | 86 - 90 | 90 - 94 | 94 - 99 | 99 - 104 | 104 - 109 |
| Opseg struka (cm) | 60 - 64 | 64 - 68 | 68 - 72 | 72 - 76 | 76 - 81 | 81 - 86 | 86 - 91 |
| Opseg bokova (cm) | 86 - 90 | 90 - 94 | 94 - 98 | 98 - 102 | 102 - 107 | 107 - 112 | 112 - 117 |
| Duljina unutarnjeg šava (Reg) | 78.5 | 78.5 | 78.5 | 78.5 | 78.5 | 78.5 | 78.5 |
| Duljina unutarnjeg šava (Short) | 73.5 | 73.5 | 73.5 | 73.5 | 73.5 | 73.5 | 73.5 |
| Duljina unutarnjeg šava (Long) | 83.5 | 83.5 | 83.5 | 83.5 | 83.5 | 83.5 | 83.5 |
| Duljina rukava | 70 | 72 | 74 | 76 | 78 | 80 | 80 |
Unisex
| Veličina | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|
| Opseg prsa (cm) | 87 - 92 | 92 - 97 | 97 - 102 | 102 - 107 | 107 - 112 |
| Opseg struka (cm) | 66 - 71 | 71 - 76 | 76 - 81 | 81 - 86 | 86 - 91 |
| Opseg bokova (cm) | 87 - 92 | 92 - 97 | 97 - 102 | 102 - 107 | 107 - 112 |
| Duljina unutarnjeg šava (Reg) | 81 | 81 | 81 | 81 | 81 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena