Mountain Equipment Lhotse bunda, anvil grey/black
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
Mountain Equipment Lhotse bunda
LHOTSE ponúka dokonalú ochranu, pokiaľ často cestuješ do hôr a na počasie sa neobzeráš. Či už sa chystáš na niekoľkodňové lezenie v Alpách alebo turistický prechod Tatier, môžeš sa na LHOTSE maximálne spoľahnúť. Táto špičková trojvrstvová GORE-TEX ® Pro bunda získala veľa ocenení v nezávislých recenziách a stala sa jednou z najobľúbenejších hardshell vrstiev pre alpinistov, ktorí potrebujú maximálnu ochranu proti prírodným živlom a potrpia si na detailoch spracovania a praktickosti.|
Na glavnim panelima 3-slojni GORE-TEX ® Pro 40D
|
|
Na rukavima i ramenima 3-slojni GORE-TEX ® Pro 80D
|
|
Mountain HC hood – kapuljača kompatibilna s kacigom podesiva pomoću modernih Cohaesive™ elemenata
|
|
Besšavni paneli u području lica za maksimalnu udobnost
|
|
Alpine Fit – kroj prikladan za alpinizam i druge zahtjevne aktivnosti, gdje je potrebna sloboda kretanja. Unaprijed oblikovani rukavi
|
|
Storm Construction – otporna na vremenske uvjete
|
|
Dva velika džepa, 1 džep na prsima – laserski rezan, laminiran s YKK ® AquaGuard ® patentnim zatvaračima
|
|
Dvosmjerni središnji patentni zatvarač YKK® Aquaguard®
|
|
Dvosmjerni patentni zatvarač YKK® WR za ventilaciju ispod pazuha
|
|
Kosi krajevi rukava sa stezanjem na čičak
|
|
Podešavanje opsega donjeg ruba pomoću uzice. Odvojena uzica za zatezanje prednjeg i stražnjeg dijela, kako ne bi došlo do zapinjanja u karabiner kada je pričvršćujete na omču za materijal sjednog pojasa.
|
| Materijal | mješavina materijala |
| Sezona | Zimski |
| Vrsta sporta | planinarenje, alpinizam, planinarsko penjanje, kampiranje |
| Kapuljača | da |
| Vodeni stupac | > 28 000 mm |
| Vodeni stupac | 28 000 mm |
| Težina | 500 g (L) |
| Prozračnost | 25 000 g/m2/24 sata |
| ID porizvoda | 200403 |
Ženske veličine 
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Varijanta Mountain Equipment Lhotse bunda, imperial red/crimson
Vynikajúca budna strihom aj materiálom za super cenu.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original