Mountain Equipment Lhotse jakna, imperial crvena/crimson
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
Mountain Equipment Lhotse jakna
LHOTSE nudi savršenu zaštitu ako često putujete u planine i ne obazirete se na vrijeme. Bilo da se spremate za višednevno penjanje u Alpama ili planinarenje Tatrama, možete se maksimalno osloniti na LHOTSE. Ova vrhunska troslojna GORE-TEX ® Pro jakna osvojila je mnoge nagrade u neovisnim recenzijama i postala je jedan od najpopularnijih hardshell slojeva za alpiniste koji trebaju maksimalnu zaštitu od prirodnih elemenata i cijene detalje izrade i praktičnost.|
Na glavnim panelima 3-slojni GORE-TEX ® Pro 40D
|
|
Na rukavima i ramenima 3-slojni GORE-TEX ® Pro 80D
|
|
Mountain HC hood – kapuljača kompatibilna s kacigom podesiva pomoću modernih Cohaesive™ elemenata
|
|
Besšavni paneli u području lica za maksimalnu udobnost
|
|
Alpine Fit – kroj prikladan za alpinizam i druge zahtjevne aktivnosti, gdje je potrebna sloboda kretanja. Unaprijed oblikovani rukavi
|
|
Storm Construction – otporna na vremenske uvjete
|
|
Dva velika džepa, 1 džep na prsima – laserski rezan, laminiran s YKK ® AquaGuard ® patentnim zatvaračima
|
|
Dvosmjerni središnji patentni zatvarač YKK® Aquaguard®
|
|
Dvosmjerni patentni zatvarač YKK® WR za ventilaciju ispod pazuha
|
|
Kosi krajevi rukava sa stezanjem na čičak
|
|
Podešavanje opsega donjeg ruba pomoću uzice. Odvojena uzica za zatezanje prednjeg i stražnjeg dijela, kako ne bi došlo do zapinjanja u karabiner kada je pričvršćujete na omču za materijal sjednog pojasa.
|
| Spol | Muški |
| Veličina | S - XXL |
| Boja | imperijalno crvena, grimizna |
| Materijal | Gore-tex, druga membrana, sintetički materijal |
| Sezona | Prijelazna |
| Vrsta sporta | planinarenje, alpinizam, planinarsko penjanje, kampiranje |
| Kapuljača | da |
| Vodeni stupac | > 28 000 mm |
| Prozračnost | 25 000 g/m2/24h |
| Vodeni stupac | 28 000 mm |
| Težina | 500 g (L) |
| ID porizvoda | 193628 |
Ženske veličine 
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Varijanta Mountain Equipment Lhotse bunda, imperial red/crimson
Vynikajúca budna strihom aj materiálom za super cenu.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original