Mountain Equipment Shivling bunda, cosmos
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
Mountain Equipment Shivling bunda
So všetkými benefitmi materiálu GORE-TEX ® Pro, technického strihu a kapucňou na prilbu je bunda SHIVLING skvelou ochranou kdekoľvek na horách. Rovnako tak, ako môže byť záložný kus oblečenia v tvojom batohu, tak ju môžeš nosiť celý deň aj s batohom na chrbte. SHIVLING sa stala obľúbenou práve preto, že pri svojej nízkej hmotnosti, ponúka naozaj skvelú ochranu, životnosť a komfort.|
3-slojni GORE-TEX ® Pro 40D
|
|
Mountain HC hood – kapuljača kompatibilna s kacigom
|
|
Besšavni paneli u području lica za maksimalnu udobnost
|
|
Alpine Fit – kroj prikladan za alpinizam i druge zahtjevne aktivnosti, gdje je potrebna sloboda kretanja. Unaprijed oblikovani rukavi
|
|
2 velika džepa – laserski rezani, laminirani s YKK® WR patentnim zatvaračima
|
|
1 unutarnji džep – laserski rezan, laminiran
|
|
Dvosmjerni središnji patentni zatvarač YKK® Aquaguard®
|
|
YKK® WR patentni zatvarači ispod pazuha za ventilaciju
|
|
Kosi krajevi rukava sa stezanjem na čičak
|
|
Podešavanje opsega donjeg ruba pomoću uzice. Odvojena uzica za zatezanje prednjeg i stražnjeg dijela, kako bi se izbjeglo zapinjanje u karabiner kada je pričvršćujete na omču za opremu sjednog pojasa.
|
| Spol | Muški |
| Veličina | S - XXL |
| Boja | Acid |
| Materijal | Gore-tex, sintetički materijal |
| Sezona | Prijelazna |
| Vrsta sporta | planinarenje, planinarsko skijanje, skijanje, alpinizam, planinarsko penjanje, ferate, kampiranje |
| Kapuljača | da |
| Vodeni stupac | > 28 000 mm |
| Težina | 405 g |
| Vodeni stupac | 28 000 mm |
| Prozračnost | 25 000 g/m2/24h |
| ID porizvoda | 200407 |
Ženske veličine 
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena