Mountain Equipment Zeno bunda, červená
Mountain Equipment Zeno bunda
Ľahká a perfektne zbaliteľná hardshellová bunda pre tých, ktorí si potrpia na nízku hmotnosť. Je to tvoja voľba pre speed touring, kde oceníš nízku hmotnosť, alebo pre ľahkú turistiku, kde neočakávaš náročné podmienky. ZENO má dve sieťované vrecká na zips. Skvele poslúži aj odvetrávanie v podpazuší, opatrené zipsami YKK®. Konce rukávov sú skosené, aby lepšie sedeli a chránili pred živlami. Zároveň sú nastaviteľné pomocou manžiet na suchý zips. Skvele padnúci strih Alpine fit, nastaviteľná kapucňa Mountain Hood, celorozopínací hlavný zips YKK® s lamináciou, sú garanciou ochrany vtedy, keď sa počasie pokazí a domov alebo na horskú chatu je to ešte kus cesty.|
2.5 vrstvová membrána DRILITE® 30 D.
|
|
Kapucňa typu Mountain Hood, plne nastaviteľná.
|
|
Strih bundy Alpine Fit pre voľný pohyb, vopred tvarované rukávy.
|
|
Centrálny zips bundy YKK® s vonkajšou aj vnútornou légou.
|
|
2 odvetrávané vrecká (sieťované).
|
|
Vetranie v podpazuší pomocou zipsov YKK®.
|
|
Nastaviteľné konce rukávov so sťahovaním na suchý zips.
|
|
Podešavanje opsega donjeg ruba pomoću uzice. Odvojena uzica za zatezanje prednjeg i stražnjeg dijela, kako bi se izbjeglo zapinjanje u karabiner kada je pričvršćujete na omču za opremu sjednog pojasa.
|
| Spol | Muški |
| Veličina | M, L, XL |
| Boja | cosmos |
| Materijal | druga membrana, sintetički materijal, hardshell |
| Sezona | Prijelazna |
| Vrsta sporta | planinarenje, alpinizam, planinarsko penjanje, ferate, kampiranje, lifestyle |
| Kapuljača | da |
| Vodeni stupac | 15 000 – 28 000 mm |
| Vodeni stupac | 20 000 mm |
| Prozračnost | 20 000 g/m2/24h |
| Snaga vlakana | 30 |
| Kompatibilnost s kacigom | da, penjačkom |
| ID porizvoda | 160059 |
Ženske veličine 
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Varijanta Mountain Equipment Zeno bunda, medieval blue
Paradna bunda. Ocakaval som, ze bude trosku hrubsia aj ked to je skor asi moja chyba. Zatial vydrzala vydatne mokre snezenie s dazdom takze super. Sadol mi aj strih, aj ked dvihnem ruky tak velmi dobre drzi a nefuka mi na krize, co je velmi casty problem. Zatial som velmi spokojny.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original