Black Diamond DAWN PATROL HYBRID SHELL bunda, modrá
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
Black Diamond DAWN PATROL HYBRID SHELL bunda
Funkčná bunda na horolezectvo, skialpinizmus, turistiku alebo zimné lezenie. Bunda je kombináciou ochrany Hardshell a flexibility Softshell. Špeciálna a vysoko-kvalitná tkanina firmy Schoeller® zabezpečuje vysokú priedušnosť a zároveň ochranu pred nepriaznivými poveternostnými vplyvmi.|
Bočni džepovi s preklopljenim patentnim zatvaračima
|
|
Dva džepa na prsima s patentnim zatvaračem
|
|
Materiál: BD.dry™ - vodeodolný, priedušný, vetruvzdorný
|
|
Rastezljivi paneli sa strane i na leđima za veću udobnost i prozračnost
|
|
Mogućnost stezanja na dnu jakne
|
|
Rukavi završeni čičak trakom
|
|
Prekriveni patentni zatvarač ispod brade
|
|
Integrirana i podesiva kapuljača sa šiltom
|
|
Lijepljeni šavovi
|
|
Otporna na vjetar i visoko prozračna
|
|
Membrana - Bionic Climate
|
|
Tehnologija NanoSphere®
|
| Veličina | M, L |
| Materijal | druga membrana |
| Sezona | Zimski |
| Vrsta sporta | planinarenje, planinarsko skijanje, skijanje, alpinizam, planinarsko penjanje, ferate, lifestyle |
| Kapuljača | da |
| Vodeni stupac | 15 000 – 28 000 mm |
| Težina | 480 g |
| Prozračnost | 20000 g/m2/24h |
| Vodeni stupac | 20000 mm |
| ID porizvoda | 186613 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena