Craft PRO Trail Hydro ženska jakna, smeđa
Craft PRO Trail Hydro jakna
Ženska trkačka jakna PRO Trail Hydro s Ventair membranom je prvenstveno namijenjena za trail trčanje po lošem i kišovitom vremenu. Visoko učinkovita jakna izrađena je od prozračne i vodootporne 3L Ventair® tkanine koja nudi izvrsnu zaštitu od vremenskih utjecaja i regulaciju tjelesne temperature tijekom intenzivnog treninga. Osim toga, trail trkačka jakna ima potpuno zalijepljene šavove, ventilaciju ispod pazuha, vodootporne patentne zatvarače i podesivu kapuljaču.|
Troslojna jakna s Ventair membranom
|
|
Lijepljeni šavovi podloženi preklopom i završeni zaštitom brade od habanja
|
|
Podesiva kapuljača
|
|
Laserski rezani džepovi s lijepljenim patentnim zatvaračima
|
|
Rukavi završeni s rupicama za provlačenje palca
|
|
Mogućnost stezanja jakne u donjem dijelu
|
| Spol | Ženski |
| Veličina | XS - XL |
| Boja | smeđa |
| Materijal | druga membrana, sintetički materijal |
| Sezona | Ljetni, Prijelazna |
| Vrsta sporta | planinarenje, trčanje, trail trčanje |
| Kapuljača | da |
| Vodeni stupac | 10 000 – 15 000 mm |
| Vodeni stupac | 10.000 mm |
| Prozračnost | 8.000 g/m2/24h |
| Sastav materijala | Vanjski sloj: 60% reciklirani poliester, 40% poliesterMembrana: 100% poliuretanUnutarnji sloj: 100% poliester |
| ID porizvoda | 187762 |

Žene

Djeca / Juniori

Grudnjaci
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Varijanta Craft PRO Trail Hydro dámska bunda, sivá
Vyborne univerzalna, asi menej vodeodolna, nez som cakala, ale vietor zvlada velmi dobre. Pobehala so mnou slovenske, rakuske aj norske kopce, sedi s bezeckym aj volnocasovym batohom.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original