Craft PRO Velocity dámska bunda, ružová/čierna
Craft PRO Velocity bunda
Pro Velocityje profesionálna dámska bunda na bežkovanie určená pre intenzívne a rýchle lyžovanie. Má 3-vrstvovú vetru a vodeodolnú strečovú tkaninu vpredu a na rukávoch, ako aj recyklovaný funkčný materiál vzadu pre lepšiu ventiláciu a účinný odvod vlhkosti. Okrem toho perforácie na bokoch a v podpazuší poskytujú dodatočnú ventiláciu a udržia vás v pohode aj počas náročných tréningov alebo súťaží.|
Zadný diel z perforovaného recyklovaného materiálu pre optimálnu termoreguláciu a odvod potu
|
|
V zadnej časti goliera ergonomické vykrojenie pre správnu pozíciu hlavy pri jazde
|
|
Trojvrstvový vode a vetruodolný materiál na prednom dieli a rukávoch
|
|
Zips podložený légou ukončený do ochrany brady proti oderu
|
|
S unutarnje strane ovratnika mekani fleece
|
|
Jedna menšia náprsné vrecko na zips
|
|
Dva bočna džepa s patentnim zatvaračem
|
|
Preoblikovani rukavi
|
|
Ergonomski kroj
|
| Spol | Ženski |
| Boja | ružová, čierna |
| Materijal | druga membrana, sintetički materijal, spandex/elastan |
| Sezona | Zimski |
| Vrsta sporta | skijaško trčanje |
| Kapuljača | neodređeno |
| Vodeni stupac | 15 000 – 28 000 mm |
| Sastav materijala | Predná časť a rukávy: 1. vrstva: 100 % polyester 2. vrstva - membrána: 100 % polyuretán 3. vrstva: 100 % polyester Chrbtová časť: 87 % recyklovaný polyester, 13 % elastan |
| Vodeni stupac | 15 000 mm |
| Prozračnost | 10 000 g/m2/24h |
| ID porizvoda | 120418 |

Žene

Djeca / Juniori

Grudnjaci
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena