High Point Explosion 8.0 ženska jakna, crvena
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
High Point Explosion 8.0 ženska jakna
Osma generacija najpopularnije hardshell vodootporne jakne iz radionice HIGH POINT izrađena je od lakšeg materijala Pertex Shield. U usporedbi s prethodnom generacijom, težina je smanjena uz zadržavanje vodootpornih i prozračnih svojstava.Koncept se temelji na maksimalnoj otpornosti i trajnosti materijala te 100% zaštiti od nepovoljnih uvjeta. Zahvaljujući sofisticiranoj konstrukciji i korištenju najmodernijih proizvodnih tehnologija, jakna je idealan izbor za planinarenje, VHT, skijaško planinarenje, skijanje i druge sportove gdje vam je potrebna 100% sigurnost i zaštita. Sofisticirani kroj koji uzima u obzir anatomiju ženskog tijela omogućit će vam neograničeno kretanje i ponuditi prostor za izolacijski sloj.
|
Materijal Pertex Shield Air osigurava visoku prozračnost i zaštitu od vode - membrana počinje disati odmah, čime se povećava udobnost korisnika
|
|
Dva prostrana džepa idealna za rukavice ili za zagrijavanje ruku, lako dostupna čak i kada nosite ruksak s pojasom za kukove
|
|
Unutarnji laminirani džep čuva važne stvari suhima, opremljen otvorom za slušalice
|
|
Velikodušno prozračivanje ispod pazuha omogućuje regulaciju temperature pri povećanom fizičkom naporu
|
|
Vodootporni YKK patentni zatvarači osiguravaju pouzdanost i zaštitu od vlage
|
|
Kapuljača kompatibilna s kacigom, podesiva jednom rukom čak i u rukavicama, unutarnji udobni mikroflis i ojačani šilt
|
|
Anatomski oblikovani rukavi omogućuju udobno podešavanje čak i u rukavicama
|
|
Podesivi donji rub za savršeno pristajanje
|
|
Produljeni stražnji dio osigurava dodatnu pokrivenost
|
|
Glavni patentni zatvarač sa zaštitnom letvicom, vodootporni YKK AquaGuard, podstavljen laminiranom letvicom protiv zaglavljivanja
|
|
Lijepljeni šavovi osiguravaju maksimalnu otpornost na prodiranje vode
|
|
Promišljeni kroj i elastični materijal sprječavaju podizanje jakne tijekom kretanja
|
| Spol | Ženski |
| Boja | crvena |
| Materijal | sintetički materijal |
| Sezona | Zimski, Prijelazna |
| Vrsta sporta | planinarenje, planinarsko skijanje, alpinizam, planinarsko penjanje |
| Kapuljača | da |
| Vodeni stupac | > 28 000 mm |
| Vodeni stupac | 30 000 mm |
| Prozračnost | 27 000 g/m²/24 h |
| Težina | 386 g |
| Sastav materijala | Glavni materijal: 100 % poliamidMembrana: 100 % poliuretan |
| ID porizvoda | 345377 |
| Veličina | Prsa (cm) | Struk (cm) | Bokovi (cm) | Rukav (cm) | Visina (cm) |
|---|---|---|---|---|---|
| XS | 81-86 | 68-73 | 86-91 | 70 | 155-158 |
| S | 87-92 | 74-79 | 92-97 | 72 | 159-162 |
| M | 93-98 | 80-85 | 98-103 | 74 | 163-166 |
| L | 99-104 | 86-91 | 104-109 | 76 | 167-170 |
| XL | 105-110 | 92-97 | 110-115 | 78 | 171-174 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena