High Point Mania 8.0 jakna, smoke/black
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
High Point Mania 8.0 jakna
Dugogodišnji omiljeni klasik testiran od strane stotina kupaca i mnogih organizacija. Jakna je krojena za ljubitelje klasičnog produženog kroja s mnogo džepova i zatezanjem u struku. U jaknu je moguće umetnuti unutarnji umetak Interior i tako stvoriti cjelogodišnji funkcionalni komplet. Idealna vodootporna jakna za planinarenje i trekking te svugdje gdje zahtijevate potpunu pouzdanost i nadstandardnu opremu.|
Materijal Pertex Shield Air osigurava visoku prozračnost i zaštitu od vode - membrana počinje disati odmah, čime se povećava udobnost korisnika
|
|
Ukupno ima čak 6 džepova: dva donja džepa, desni džep na prsima, s lijeve strane nalazi se još jedan džep, praktičan džep na rukavu npr. za ski kartu i napoleonski džep ispod preklopa
|
|
Kapuljača je potpuno integrirana i savršeno je možete prilagoditi na glavi pomoću dvostrukog zatezanja, a njezinoj funkcionalnosti pridonosi i integrirani šilt
|
|
Kada ne pada kiša, kapuljaču možete jednostavno smotati i sakriti u ovratnik kako vam ne bi smetala.
|
|
Ovratnik se može podesiti u gornjem dijelu pomoću užeta za zatezanje, što eliminira prodiranje hladnoće
|
|
Ventilacijski sustav ispod pazuha pomaže ti regulirati temperaturu tijekom većih fizičkih napora
|
|
Rukavi su anatomski oblikovani u području laktova, a na krajevima ih možete stegnuti
|
|
Glavni patentni zatvarač zaštićen je profinjenom letvicom s drenažnim sustavom koji sprječava prodor vode sa strane, a zatvaranje letvice riješeno je drukerima
|
|
Produljeni kroj, s mogućnošću stezanja u struku radi boljeg pristajanja i dodatne toplinske udobnosti
|
|
Unutar jakne nalazi se dodatni unutarnji patentni zatvarač na koji zimi možete pričvrstiti izolacijski umetak Interior i tako povećati toplinsku zaštitu.
|
|
Svi su šavovi zalijepljeni kvalitetnom markiranom trakom kako voda ne bi prodirala kroz jaknu
|
| Spol | Muški |
| Boja | smoke/crna |
| Materijal | sintetički materijal |
| Sezona | Prijelazna |
| Vrsta sporta | planinarenje, kampiranje, lifestyle |
| Kapuljača | da |
| Vodeni stupac | 15 000 – 28 000 mm |
| Prozračnost | 20 000 g/m²/24 h |
| Vodeni stupac | 20 000 mm |
| Težina | 692 g |
| ID porizvoda | 345523 |
| Veličina | Prsa (cm) | Struk (cm) | Bokovi (cm) | Rukav (cm) | Visina (cm) |
|---|---|---|---|---|---|
| XS | 88-93 | 78-83 | 88-93 | 75 | 170-174 |
| S | 94-99 | 84-89 | 94-99 | 77 | 174-179 |
| M | 100-105 | 90-95 | 100-105 | 79 | 180-185 |
| L | 06-111 | 96-101 | 106-111 | 81 | 186-190 |
| XL | 112-117 | 102-107 | 112-117 | 83 | 191-194 |
| XXXL | 118-123 | 108-113 | 118-123 | 85 | 195-200 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena