High Point Montanus ženska jakna, briliant blue
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
High Point Montanus ženska jakna
Na prvi pogled jednostavna vodootporna jakna koja će vas iznenaditi mnogim netradicionalnim rješenjima koja je čine jedinstvenim proizvodom. Jakna je pogodna za sve aktivnosti na otvorenom kao što su planinarenje, trekking, izleti ili kao vodootporna jakna za grad.|
Materijal Pertex® Shield savršeno te štiti od vjetra i promočenosti uz zadržavanje izvrsne prozračnosti
|
|
Dva donja prostrana džepa s finom pleteninom od merino vune smještena su tako da budu lako dostupna pri uobičajenoj uporabi
|
|
Praktični džep na prsima riješen je kao takozvani napoleonski i skriven je ispod preklopa pored patentnog zatvarača
|
|
Ventilacija ispod pazuha, koju možete koristiti prema potrebi
|
|
Svi džepovi i otvori za ventilaciju zaštićeni su markiranim vodootpornim YKK patentnim zatvaračima, koji su poznati po svojoj funkcionalnosti i pouzdanosti.
|
|
Kapuljača je potpuno integrirana i može se zategnuti jednim dodirom, okomito i vodoravno.
|
|
Za veću udobnost, u području zatiljka je ušiven klin od merino vune
|
|
Savršenu zaštitu osigurava funkcionalan, ojačan šilt
|
|
Glavni patentni zatvarač zaštićen je profinjenom letvicom koja sprječava prodor vode sa strane.
|
|
Lajsna je na gumbe, koji su skriveni ispod tkanine, kako ne bi narušavali cjelokupni dizajn jakne
|
|
Rukavi su anatomski oblikovani u području laktova, a njihov se završetak može udobno podesiti
|
|
Opseg donjeg dijela jakne možeš lako prilagoditi prema potrebi.
|
|
Stražnji dio jakne je produžen, što osigurava veću zaštitu od hladnoće
|
|
Svi šavovi su zalijepljeni markantnom trakom kako bi se spriječio prodor vode
|
| Spol | Ženski |
| Boja | briljantno plava |
| Materijal | merino vuna, sintetički materijal |
| Sezona | Prijelazna |
| Vrsta sporta | planinarenje, ferate, kampiranje, lifestyle |
| Kapuljača | da |
| Vodeni stupac | 15 000 – 28 000 mm |
| Prozračnost | 20 000 g/m²/24 h |
| Vodeni stupac | 20 000 mm |
| Težina | 474 g |
| ID porizvoda | 345553 |
| Veličina | Prsa (cm) | Struk (cm) | Bokovi (cm) | Rukav (cm) | Visina (cm) |
|---|---|---|---|---|---|
| XS | 81-86 | 68-73 | 86-91 | 70 | 155-158 |
| S | 87-92 | 74-79 | 92-97 | 72 | 159-162 |
| M | 93-98 | 80-85 | 98-103 | 74 | 163-166 |
| L | 99-104 | 86-91 | 104-109 | 76 | 167-170 |
| XL | 105-110 | 92-97 | 110-115 | 78 | 171-174 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena