Rab Downpour Light ženska jakna, tempest blue
Rab Downpour Light ženska jakna
Zajedno s najprodavanijom Rabovom perjanom jaknom Microlight Alpine, vodootporna jakna Downpour plus 2.0 vjerojatno čini najučinkovitiju kombinaciju cijene i performansi u ponudi proizvođača. A kao pravi ultralight entuzijasti, ne skrivamo oduševljenje što su nam dečki i djevojke iz Raba za ovu sezonu pripremili laganu verziju ove hardshell jakne – Rab Downpour Light.Kod Rab Downpour Light pronaći ćete sve na što ste navikli kod godinama provjerenog Rab Downpour. Dovoljno velika kapuljača s elastičnim vizirom. Ona lako može primiti i penjačku kacigu, ali zahvaljujući sofisticiranom zatezanju izvrsno funkcionira i pri normalnoj upotrebi bez kacige. Džepovi su zaista veliki i npr. skijaški entuzijasti u njih lako mogu ugurati i penjačke trake. Ostali entuzijasti bilo što drugo što trebaju imati pri ruci.
Kroj jakne je više opušten (Fit Regular) i pruža dovoljno prostora za dodatne slojeve.
|
2,5-slojni 20D Proflex™ s DWR završnom obradom bez fluorougljika (72 g/m2)
|
|
Središnji YKK® AquaGuard® patentni zatvarač pune dužine
|
|
Dva džepa za ruke s YKK® AquaGuard® patentnim zatvaračem
|
|
Podesiva kapuljača s elastičnim šiltom
|
|
Produljene manžete na krajevima rukava
|
|
Protuklizna obrada stražnjeg ruba
|
|
Duljina stražnjeg dijela u veličini S je 68.5 cm
|
| Spol | Ženski |
| Boja | tempest blue |
| Materijal | druga membrana, sintetički materijal |
| Sezona | Prijelazna |
| Vrsta sporta | planinarenje, planinarsko skijanje, skijanje, kampiranje |
| Kapuljača | da |
| Vodeni stupac | 15 000 – 28 000 mm |
| Težina | 209 g (S) |
| Kroj | regular |
| Vodeni stupac | 20 000 mm |
| Prozračnost | 20 000 g/m²/24 h |
| ID porizvoda | 279156 |
Kako mjeriti.
Prsa: Izmjerite cijeli opseg prsa neposredno ispod pazuha.
Struk: Pronađite gornji dio bokova i izmjerite cijeli opseg oko tijela.
Duljina ruke: Mjerite vodoravno od sredine leđa, preko ramena, preko prirodno savijenog lakta do zapešća.
Bokovi: Izmjerite oko najšireg dijela područja bokova.
Duljina unutarnjeg šava: Mjerite od međunožja do dna gležnja.
VAŽNO: U tablici ispod su navedene tjelesne mjere, a ne mjere odjeće.
Ženska odjeća
|
Veličina |
XXS |
XS |
S |
M |
L |
XL |
XXL |
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FR |
32 |
34 |
36 |
38 |
40 |
42 |
44 |
|
|
Prsa (cm) |
80 |
84 |
89 |
94 |
99 |
104 |
109 |
|
|
Struk (cm) |
65 |
69 |
72 |
76 |
81 |
86 |
91 |
|
|
Duljina ruke (cm) |
76 |
77.5 |
79 |
81 |
84 |
86 |
86 |
|
|
Bokovi (cm) |
86 |
90 |
95 |
99 |
105.5 |
110.5 |
115.5 |
|
|
Duljina unutarnjeg šava (cm) |
Short |
71 |
71 |
71 |
71 |
71 |
71 |
|
|
Regular |
76 |
76 |
76 |
76 |
76 |
76 |
||
| Long |
81 |
81 |
81 |
81 |
81 |
81 |
||
Muška odjeća
|
Veličina |
XXS |
XS |
S |
M |
L |
XL |
XXL |
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prsa (cm) |
86 |
90 |
94 |
102 |
109 |
117 |
122 |
|
|
Struk (cm) |
68.5 |
71 |
76 |
81 |
86 |
91 |
96 |
|
|
Duljina ruke (cm) |
81 |
83 |
83 |
86 |
89 |
91 |
91 |
|
|
Duljina unutarnjeg šava (cm) |
Short |
76 |
76 |
76 |
76 |
76 |
76 |
|
|
Regular |
81 |
81 |
81 |
81 |
81 |
81 |
||
|
Long |
86 |
86 |
86 |
86 |
86 |
86 |
||
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena