Salewa Ortles Gore-Tex 3L ženska jakna, zlatna
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
Salewa Ortles Gore-Tex 3L jakna
Salewa Ortles je ženska hardshell jakna s GORE-TEX membranom i GORE-TEX Paclite umetcima. Smanjena je težina i povećana mogućnost pakiranja. Kapuljača s visokim ovratnikom ima unaprijed oblikovan štitnik, ergonomski je oblikovana i kompatibilna s kacigom. Prednosti jakne uključuju ergonomski oblikovanu kapuljaču otpornu na oluje kompatibilnu s kacigom, s visokim ovratnikom i stražnjim podešavanjem jednom rukom, vodootporni glavni patentni zatvarač, manžete na čičak, ventilacijske patentne zatvarače ispod pazuha.|
Certifikat bluesign®
|
|
Ergonomski oblikovana kaciga
|
|
Visoki ovratnik
|
|
2 prednja džepa
|
|
Ventilacijski otvori ispod pazuha
|
|
Visoka otpornost na habanje
|
| Spol | Ženski |
| Veličina | 38, 40, 44, 46 |
| Boja | zlatna |
| Materijal | Gore-tex |
| Sezona | Zimski, Prijelazna |
| Vrsta sporta | planinarenje, planinarsko skijanje, alpinizam, planinarsko penjanje, ferate |
| Kapuljača | da |
| Vodeni stupac | > 28 000 mm |
| Sastav materijala | 100 % reciklirani poliester |
| Težina | 480 g (L) |
| Vodeni stupac | 28000 mm |
| Prozračnost | RET 9 (6000 - 15000 g/m2/24h) |
| ID porizvoda | 188875 |
| EU | 44/XS | 46/S | 48/M | 50/L | 52/XL | 54/XXL | 56/3XL | 58/4XL | 60/5XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| USA | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL | 4XL |
| Visina (cm) | 170-173 | 173-176 | 176-179 | 179-182 | 182-185 | 189-192 | 193-196 | 197-200 | |
| Prsa (cm) | 80-86 | 86-92 | 92-98 | 98-104 | 104-110 | 110-116 | 117-125 | 126-136 | 136-146 |
| Struk (cm) | 75-79 | 79-83 | 83-87 | 87-91 | 91-96 | 96-101 | 101-106 | 106-111 | 111-116 |
| Bokovi (cm) | 91-95 | 95-99 | 99-103 | 103-108 | 108-112 | 112-117 | 117-121 | 121-126 | 126-130 |
| Unutarnja duljina nogavice (cm) | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 |
| Unutarnja duljina nogavice - kratka (cm) | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 |
| Unutarnja duljina nogavice - duga (cm) | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 |
| INT/ES | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IT | 38 | 40 | 42 | 44 | 46 | 48 | 50 | 52 |
| DE | 32 | 34 | 36 | 38 | 40 | 42 | 44 | 46 |
| FR | 34 | 36 | 38 | 40 | 42 | 44 | 46 | 48 |
| USA | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
| UK | 4 | 6 | 8 | 10 | 12 | 14 | 16 | 18 |
| Visina (cm) | 160-163 | 162-165 | 164-167 | 168-171 | 170-173 | 172-175 | 174-177 | 176-179 |
| Prsa (cm) | 82-85 | 86-89 | 90-93 | 94-97 | 98-101 | 102-105 | 106-109 | 110-113 |
| Struk (cm) | 61-64 | 65-68 | 69-72 | 73-76 | 77-80 | 81-84 | 85-88 | 89-92 |
| Bokovi (cm) | 86-89 | 90-93 | 94-97 | 98-101 | 102-105 | 106-109 | 110-113 | 114-117 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena