Mountain Equipment Frostline bunda, medieval blue
Mountain Equipment Frostline bunda
Minimalistická páperová bunda Mountain Equipment FROSTLINE ponúka dostatočný tepelný komfort, ktorý je pri zimných aktivitách tak potrebný. So 100 % recyklovaným vodoodolným vonkajším materiálom DRILITE® Loft, môžeš túto páperovku nosiť aj v zhoršených podmienkach a zároveň máš istotu, že perie okamžite nenavlhne a nestratí svoje tepelne izolačné vlastnosti.|
Vanjski vodootporni materijal DRILITE® Loft 20 D omogućuje visoki loft perja za maksimalnu toplinsku udobnost
|
|
Klasične prošivene komore
|
|
Svaki pretinac se puni zasebno s točno definiranom težinom perja za optimalnu izolaciju
|
|
Potpuno podesiva izolirana kapuljača Mountain HC Hood s elastičnim rubom, kompatibilna s penjačkom kacigom
|
|
Dva podstavljena džepa za ruke
|
|
Vanjski džep na prsima
|
|
Elastični rub rukava
|
|
Perjanu jaknu spakirate u vlastiti džep i pomoću dvije omče pričvrstite karabinom na sjedalo
|
|
Kvalitetan dvosmjerni patentni zatvarač marke YKK s unutarnjim preklopom koji sprječava gubitak topline
|
|
Odvojena vezica za stezanje prednjeg i stražnjeg dijela, kako ne bi došlo do zapinjanja u karabiner kada je pričvršćujete na omču za opremu sjednog pojasa.
|
| Spol | Muški |
| Veličina | S - XXL |
| Boja | plava |
| Materijal | mješavina materijala |
| Vrsta izolacije | prirodna izolacija |
| Sezona | Zimski |
| Vrsta sporta | planinarenje, planinarsko skijanje, skijanje, alpinizam, planinarsko penjanje |
| Kapuljača | da |
| Vodeni stupac | < 10 000 mm |
| Težina | 410 g |
| Vodeni stupac | 1 500 mm/24 sata |
| ID porizvoda | 200401 |
Ženske veličine 
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Varijanta Mountain Equipment Frostline bunda, obsidian
Super bunda, príjemný materiál, perie nevylieza, je skladná, lahká a teplá.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original