Petzl BOREO kaciga, narančasta
Petzl BOREO kaciga
Izvrsna kaciga za planinarenje, osigurane staze via ferrata, kanjoning i speleologiju. Snažna školjka pruža optimalnu otpornost na udarce i habanje. Novi oblik pruža veću pokrivenost za bolju zaštitu glave te je kompaktan i prozračen za maksimalnu udobnost.Oblik pruža veću pokrivenost glave, posebno straga i sa strane, za bolju zaštitu od pada kamenja te od bočnih, prednjih i stražnjih udaraca (Petzl TOP AND SIDE PROTECTION).
|
Čvrsto drži i udobno pristaje zahvaljujući unutarnjoj podstavi i fleksibilnoj traci za glavu koja se prilagođava obliku glave
|
|
Školjka je izrađena od kombinacije tri materijala, ABS vanjske školjke, EPS polistirenske krune i EPP polipropilenske obloge
|
|
Povećani otvori za ventilaciju povećavaju cirkulaciju zraka i optimiziraju udobnost
|
|
Jednostavno podešavanje veličine trake za glavu i potpuno podesiva traka za bradu
|
|
Tvrda vanjska školjka otporna je na udarce i ogrebotine za optimalnu izdržljivost
|
|
Traka za glavu može se sklopiti u školjku radi lakšeg skladištenja i transporta
|
|
Prikladno za penjanje, alpinizam, speleologiju, via ferrate i kanjoning
|
|
Dvije kopče sprijeda i stražnja elastična traka za pričvršćivanje čeone svjetiljke
|
| Spol | Unisex |
| Boja | narančasta |
| Vrsta sporta | planinarenje, alpinizam, planinarsko penjanje, ferate, kanjoning |
| Težina | 300 g (S/M) 330 g (M/L) |
| Certifikacija | CE EN 12492, UIAA, UKCA |
| ID porizvoda | 231642 |
| Veličina | S/M | M/L |
|---|---|---|
| Opseg glave | 48-58 cm | 53-61 cm |
| Veličina | UNI |
|---|---|
| Opseg glave | 52-58 cm |
| Veličina | UNI |
|---|---|
| Opseg glave | 48-54 cm |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Varijanta Petzl BOREO prilba, biela
Je sice tazsia ako Petzl Meteor, no stale lahsia ako podobne modely inych znaciek. Dobre sedi na synovej hlave. Co by som mozno vytkol je mechanizmus na zatylku z plastu, ktory sa casom moze poskodit.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original