Montura Shadow jakna, crna/verde lime
Montura Shadow bunda
Jakna dizajnirana za beskompromisne performanse u sportovima izdržljivosti kao što su trčanje i biciklizam. Jakna pruža optimalnu zaštitu od nepovoljnih vremenskih uvjeta, osiguravajući udobnost i slobodu kretanja.|
Troslojna tkanina Dermizax™ s ripstop konstrukcijom koja jamči visoku vodootpornost i prozračnost
|
|
Integrirana kapuljača s elastičnim rubom i šiltom, kompatibilna s kacigom
|
|
Može se spakirati u vlastiti džep s patentnim zatvaračem
|
|
Džep na prsima s patentnim zatvaračem
|
|
Elastične manšete s otvorima za palac
|
|
Elastični donji rub
|
|
Hidrofobna obrada materijala
|
|
Četverosmjerna rastezljiva tkanina za maksimalnu slobodu kretanja
|
|
Patentni zatvarač po cijeloj dužini za laku regulaciju temperature
|
| Spol | Muški |
| Boja | black/verde lime |
| Materijal | druga membrana, sintetički materijal |
| Sezona | Prijelazna |
| Vrsta sporta | planinarenje, trčanje, trail trčanje, ferate |
| Kapuljača | da |
| Vodeni stupac | 15 000 – 28 000 mm |
| Vodeni stupac | 20 000 mm |
| Prozračnost | 30 000 g/m²/24h |
| Težina | 140 g |
| Sastav materijala | 100 % poliamid |
| ID porizvoda | 397793 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena