VAUDE Performance 9 napuhujuća prostirka, 9 cm, cherrywood
VAUDE Performance 9 zračni madrac
Udoban i izdržljiv madrac, koji nudi širok spektar upotrebe. Zahvaljujući maloj težini i maloj veličini pakiranja idealan je za trekking, ali je u isto vrijeme toliko udoban da jamči miran san čak i tijekom dužih kamp odmora.Novi dizajn komora stvara ravnomjerniju površinu za ležanje i time smanjuje klizanje po podlozi. Zahvaljujući ispuni od sintetičkih vlakana otpornih na vlagu, madrac Allround 9 M prikladan je za korištenje od proljeća do jeseni. Ugodan na dodir, mekani stretch materijal na gornjoj strani jamči dovoljno udobnosti – čak i ako u vrućim ljetnim noćima spavate samo u donjem rublju.
|
Nova konstrukcija komora bez poprečnih ojačanja za optimalnu raspodjelu pritiska i udobnost spavanja
|
|
Izvrstan omjer toplinske izolacije i težine
|
|
Zaobljeni kutovi za minimalnu težinu uz maksimalnu udobnost
|
|
Glavni materijal pretežno izrađen od recikliranog poliestera
|
|
Elastičan, mekan vanjski materijal za ugodno spavanje
|
|
Jednostavan za korištenje VAUDE plosnati ventil
|
|
Sensofiber ispuna za najbolju udobnost spavanja i izolaciju
|
|
U pakiranju su torba za nošenje, pohranu i set za popravak u nuždi
|
| Boja | trešnjino drvo |
| Vrsta prostirke | napuhavanje |
| Vrsta sporta | planinarenje, kampiranje |
| Debljina podloge za spavanje | 9 cm |
| Toplinski otpor | 2.1 – 3.5 R (trosezonska) |
| Težina | 380 g (medium) 510 g (large) |
| Dimenzije | 181 x 51 x 9 cm (medium)194 x 64 x 9 cm (large) |
| Dimenzije pakiranja | 27,5 x 10 cm (medium) 31 x 10,5 cm (large) |
| Sastav materijala | Glavni materijal: 100 % reciklirani poliesterMembrana: 100 % poliuretan |
| ID porizvoda | 391625 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena