Coleman Fision 100 vreća za spavanje, 190 cm, plava
Coleman Fision 100 vreća za spavanje
Ljetna vreća za spavanje jednoslojne konstrukcije idealna je za ljetne festivale ili kampiranja. Unutarnji materijal od polipamuka ne hladi i ugodan je na dodir.|
Izolacija Coletherm® je visokoučinkovita sintetička izolacija koja nudi odličan omjer topline i težine te ima smanjenu migraciju vlakana, čime eliminira hladna mjesta
|
|
Unutarnji džep za pohranu dragocjenosti ili sitnica
|
|
Termo ovratnik pruža dodatnu toplinu i izolaciju u blizini kapuljače, gdje zrak može curiti
|
|
ZipPlow™ sprječava zaglavljivanje patentnog zatvarača uklanjanjem tkanine s patentnog zatvarača
|
|
Auto-Lock patentni zatvarač sprječava samootvaranje zatvarača zaključavanjem
|
| Spol | Unisex |
| Boja | plava |
| Punjenje | sintetika |
| Određivanje temperature | ljetni |
| Oblik vreće za spavanje | mumi |
| Vrsta sporta | planinarenje, kampiranje |
| Težina vreće za spavanje | 1001 - 1500 g |
| Težina | 1,25 kg |
| Temperaturni raspon | Udobnost: 9 °CGranica: 5 °CEkstremno: -8 °C |
| Dimenzije | 208 × 81/45 cm |
| Dimenzije pakiranja | 39 × 18 × 18 cm |
| Sastav materijala | vanjski materijal: poliesterunutarnji materijal: polipamuk |
| Konstrukcija | jednoslojna 1 × 150 g/m² |
| Izolacija | šuplje vlakno Coletherm® |
| ID porizvoda | 331075 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena