HUSKY Anapurna -28°C spacák, 195 cm, sivá
HUSKY Anapurna -28°C spacák
Najteplejší spací vak Anapurna -28 °C zo sortimentu HUSKY spĺňa všetky nároky na pobyt v skutočne náročných klimatických podmienkach. Preto je vhodný ako špičková výbava pre vysokohorské expedície. Je vyrobený zo špičkových materiálov, ktoré pomôžu vytvoriť vysoký LOFT efekt. Za mrazivých nocí aj v nepriaznivom počasí ti tak poskytne príjemné pohodlie a dokonalý tepelný komfort.|
Kvalitná náplň zo 7-kanálkového dutého vlákna zaistí nebývalý tepelný komfort
|
|
Vysokú odolnosť, priedušnosť a izolačné vlastnosti zaručia prvotriedne materiály na vnútornej i vonkajšej strane
|
|
Protišmykové pásy na zadnej časti zabraňujú skĺzavaniu spacáku z podložky
|
|
Dio standardne opreme je ovratnik za zatezanje
|
|
Odnímateľný zatepľovací vak na nohy na zvýšenie tepelného komfortu
|
|
Značkový, zateplený dvojcestný zips s poistkou pre jednoduchú manipuláciu
|
|
Ďalšia výbava: vonkajšie a vnútorné vrecko na drobnosti, vrecko na vankúš, sťahovanie okolo hlavy, krycia léga hlavného zipsu a odnímateľný zatepľovací vak na nohy
|
| Spol | Unisex |
| Boja | siva |
| Sezona | Zimski |
| Punjenje | sintetika |
| Određivanje temperature | zimski |
| Vrsta sporta | planinarenje, alpinizam, kampiranje |
| Težina vreće za spavanje | 2000 - 2500 g |
| Punjenje | 7-kanálkové duté vlákno |
| Konstrukcija | dvostruka |
| Materijal | Vnútorný materiál: Soft Nylon Vonkajší materiál: 40D 290T RipStop Nylon |
| Pribor | kompresijska vreća, vreća za noge |
| Težina | 2 360 g |
| Preporučena maksimalna visina osobe | 195 cm |
| Dimenzije | Rozmer: 85 x 220 cm Rozmer zbalený: 44 x 28 cm |
| Temperaturni raspon | Extreme: -28 °CLimit: -10 °CComfort: -4 °C |
| ID porizvoda | 275556 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena