Mountain Equipment Glacier 450 - REG spacák, 185 cm, imperial red
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
Mountain Equipment Glacier 450 - REG spacák
Kvalitný spánok je jedna zo základných požiadaviek pre plnohodnotnú regeneráciu pri každej outdoorovej aktivite. Perový spacák Mountain Equipment GLACIER 450 má vrchný materiál odolný voči vode, vetru a je stále výborne priedušný. Spacák je plnený kačacím perím a spolu s prepracovanou konštrukciou ti umožní pohodlný spánok aj v -9 °C.DRILITE® LOFT
DRILITE® LOFT 30 D je pevný a ľahký (55 g/m2) vodeodolný povrchový materiál s PU záterom, čo vytvára skvelý spací vak na bivakovanie. Na povrchu má tiež vodoodpudivú úpravu DWR, ktorá ešte viac prispieva tomu, aby perie zostalo v suchu aj vo vlhkých podmienkach. Perie je tak chránené pred navlhnutím a teda aj pred stratou svojich tepelnoizolačných vlastností. Vďaka vodeodolnosti a nízkej hmotnosti si perie zachováva vysoký loft pre maximálnu tepelnú izoláciu za akýchkoľvek podmienok.
Vnútorný materiál SUPERSOFTTM 30 je vybraný pre svoju nízku hmotnosť (49 g/m2), vysokú priedušnosť, výnimočnú odolnosť a príjemný pocit na dotyk. Je to tiež materiál, ktorý neprepúšťa perie.
Kvalitné kačacie perie s plnivosťou 700+
Veľmi kvalitné kačacie perie pochádzajúce z Číny obsahuje minimálne 90% prachového peria, jeho plnivosť je minimálne 700 cuin a spĺňa etický DOWN CODEX®. Perie je šetrne čistené vodou bez chemickej úpravy. Tým sú zničení roztoče aj prostredie pre ich život, čo ocenia alergici. Perie si zachová svoju dôležitú mastnotu aj loft, je dobre zbaliteľné, má vysokú izoláciu a nízku hmotnosť.
|
Povrchový materiál DRILITE ® LOFT 30D je ľahký, vysoko priedušný a vodeodolný
|
|
450 g Kačacieho peria 90/10 s minimálnou plnivosťou 700 cuin spĺňa DOWN CODEX®
|
|
Strih Mountain Fit – voľnejší a komfortný
|
|
Trapezoidne komore u području prsa, kose komore u ostatku vreće za spavanje
|
|
Optimiziran raspored perja i precizan volumen za svaku komoru zasebno
|
|
Anatomski oblikovana kapuljača od 5 komora
|
|
Anatomski oblikovano i zakošeno područje stopala sa 6 komora
|
|
Bočná léga po celej dĺžke zipsu a integrovaný golier okolo krku s jednoduchým magnetickým zapínaním Lode Lock™
|
|
Isporučuje se s vodootpornom vrećicom i mrežicom za pohranu
|
| Spol | Muški |
| Boja | imperijalno crvena |
| Punjenje | perje |
| Određivanje temperature | zimski |
| Oblik vreće za spavanje | mumi |
| Vrsta sporta | planinarenje |
| Težina vreće za spavanje | 751 - 1000 g |
| Temperaturni raspon | Komfort: -1 °C Komfort limit: -8 °C Pohodlný spánok: -9 °C Extrém: -26 °C |
| Dimenzije pakiranja | 25 x 20 x 17 cm |
| Materijal | DRILITE® LOFT, 55g/m², 30D Nylon |
| Vodeni stupac | 1 500 mm |
| Maksimalna visina figure | 185 cm |
| Dimenzije | 190 x 78 cm |
| Pôvod krajiny | Japan |
| Težina | 980 g |
| ID porizvoda | 183615 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena