deuter UP Stockholm batoh, 22 l, modrá
deuter UP Stockholm batoh
Mestský batoh pre potreby školáka, do kancelárie či na nákupy a prechádzky. S batohom UP Stockholm máte kanceláriu na chrbte. Batoh je objemný a uložíte do neho laptop, tablet, telefón, doklady, lajstrá, desiatu a ďalšie nevyhnutnosti potrebné pre každodennú prácu. Toto všetko vám Up Stockholm poberie a zorganizuje tak, že budete mať vo svojich veciach dokonalý prehľad. Všetko ukryté pod vekom na zips s priestranným vstupom. Batoh vyrobený z recyklovaných PET fliaš - na výrobu batohu bolo použitých 35 pollitrových PET fliaš.|
Podstavljena leđa i naramenice
|
|
Podesivi remen za prsa
|
|
Odvojivi pojas za bokove
|
|
Džep za laptop, tablet, telefon
|
|
Anatomski oblikovane naramenice
|
|
Veliki prednji džep s unutarnjim džepovima
|
|
Izrađeno od recikliranih materijala
|
| Spol | Unisex |
| Boja | plava |
| Volumen | 22 l |
| Vrsta sporta | planinarenje, lifestyle |
| Kabanica za kišu | neodređeno |
| Vrsta sustava za leđa | CONTACT™ |
| Materijal | 300D reciklirani poliester, 500D reciklirani poliester |
| Veličina prijenosnog računala | Do 15" |
| Dimenzije | 51 x 30 x 17 cm |
| Težina | 800 g |
| Sezona/razdoblje | FW 24/25 |
| ID porizvoda | 217557 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena