GHOST Lector FS Advanced 29 bicikl, silver stone/whispering grey glossy
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
GHOST Lector FS Advanced 29 bicikl
| Okvir |
Lightcarbon, Boost 110/148 mm, Travel: 120 mm
|
| Vilica |
FOX 34 FLOAT SL Performance GRIP, Remote 2 Pos. 120 mm, Offset: 44 mm
|
| Amortizer |
FOX FLOAT SL Performance Elite, EVOL LV 165x40 mm, Trunnion (XS+S) / 165x45 mm (M-XL)
|
| Mjenjač |
Shimano Deore SW-M6250-IR, I-Spec EV, Trigger shifter
|
| Mjenjač |
Shimano Deore RD-M6250-SGS 12s, Shadow, wireless, 12-speed
|
| Kazeta |
Shimano Deore CS-M6100-12, MICRO SPLINE, 10-51T
|
| Lanac |
SHIMANO DEORE CN-M6100 12S
|
| Poluge |
Shimano Deore FC-M6120-1, 2-Piece Crankset, 32T
|
| Kočnice |
Shimano Deore XT BR-M8220, 4 pistons, resin pad, 180 mm/180 mm
|
| Kočione poluge |
Shimano Deore XT BL-M8200
|
| Kotači |
DT Swiss XR 1700 Spline 29" 15x110 mm, TR, 6 bolt Disc
|
| Gume |
Schwalbe Racing Ray Super Race, Addix Speed, 67EPI, 60-622 / Schwalbe Racing Ralph Super Race, Addix Speed, 67EPI, 60-622
|
| Cijev sjedala |
XLC Dropper SP-T21, Dia. 34.9 mm, Travel: 170 mm, L: 495 mm
|
| Sjedalo |
Prologo Scratch M5 PAS T2.0 rail
|
| Lula volan |
XLC ST-M34, Dia. 31.8 mm, L: 50 mm, +/-7°, A-Head
|
| Upravljač |
XLC HB-M30, Dia. 31.8 mm, backsweep 9°, 760 mm
|
| Ručke |
Prologo FEATHER 2, 32 mm
|
| Glavni sastav |
Acros Blocklock AZX-220-R4 ZS44/ZS56, Semi-Integrated
|
| Srednji pogon |
Shimano Deore XT BB-MT800-PA 89.5/92 mm, Pressfit, Press Fit 92
|
| Spol | Muški, Unisex |
| Godina modela | 2026 |
| Broj prijenosa | 1x12 |
| Set | Shimano XT, Shimano Saint, Shimano Deore |
| Boja | silver stone/whispering grey glossy |
| Materijal | karbonska vlakna |
| Materijal kotača | Aluminij |
| Promjer kotača | 29" |
| Kočnice | Hidraulične disk kočnice |
| Vilica | Zračna |
| Hod vilice | 120 mm |
| Hod stražnjeg ovjesa | 120 mm |
| Teleskopska cijev sjedala | da |
| Tip amortizera | Zračna |
| ID porizvoda | 360087 |
| Veličina bicikla | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|
| Tjelesna visina (cm) | < 170 cm | 170 - 180 cm | 180 - 190 cm | > 190 cm |
Svi bicikli ponuđeni u MTBIKER trgovini su novi, nevoženi, od službenog distributera i s punom garancijom. Nekoliko marki čak nudi doživotnu garanciju na okvir nakon registracije. Sav jamstveni servis obavljamo u MTBIKER trgovinama nakon osobne dostave ili slanja bicikla (ili njegovog dijela) kurirskom službom.
- Bicikl je pažljivo izvađen iz originalne kutije proizvođača.
- Bicikl je sastavljen, pregledan i podešen (mjenjač, prednji mjenjač, amortizer, vilica, kotači...)
- Bicikl je pažljivo zapakiran u kutiju i poslan
- Ako naručiš bicikl za osobno preuzimanje ili dostavu kući, bicikl će te čekati sastavljen i provjeren
- Ako naručiš bicikl kurirskom službom na svoju adresu, kod kuće treba napraviti sljedeće:
- Izvadi bicikl iz kutije i pažljivo ukloni zaštitne folije i materijal
- Montirati gripove na volan (1 minuta, potreban je imbus ključ 4 ili 5 mm).
- Postavi prednji kotač u vilicu (1 minuta, bez potrebe za alatom ako bicikl ima brzo sezanje).
- Otpusti vijke na pogonu, poravnaj prednju vilicu s kotačem, zategni gornji vijak na vratu vilice, a zatim zategni glavni pogon (2 minute, potreban je imbus ključ 4 ili 5 mm).
- Montirati pedale na pogonske, pri čemu treba nauljiti navoj pedale i pažljivo montirati s pravilne strane (1 minuta, potreban je imbus ključ od 8 mm ili ključ od 15 mm).
- Postavi cijev sjedala u okvir (10 sekundi, bez potrebe za alat ako okvir ima brzo sezanje).
- Dopumpati gume, a po potrebi i vilicu i amortizer na željeni tlak (2 minute, potrebna je pumpa).
- Provjeriti zatezanje imbus vijaka i brza otpustila (2 minute, potreban je imbus ključ 4 i 5 mm).
- Kreni na probnu vožnju! Postupaj s biciklom pažljivo dok se ne naviknete jedno na drugo. Ako bicikl ima disk kočnice, njihov učinak će u početku biti ograničen – punu snagu postići će nakon 4–5 snažnih kočenja s veće brzine.
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena