Rock Machine Blizzard XCM 70-29 bicikl, bijela/crna/srebrna
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
Rock Machine Blizzard XCM 70-29 bicikl
Snažan potpuno amortizirani bicikl s kojim ćete s lakoćom savladati redovitu vožnju po terenu i cjelodnevne izlete u planinama. Oprema s dobrim omjerom snage i izdržljivosti.
| Okvir |
Heat-treated aluminum alloy 6061-T6, stražnji ovjes s plivajućom osovinom, playful trail geometry
|
| Vilica |
RockShox Recon Gold RL air, tapered, 15 x 110 mm thru-axle, 130 mm travel
|
| Amortizer |
RockShox Deluxe Select R air, 210 x 50 mm
|
| Mjenjač |
SHIMANO DEORE SL-M6100-IR RapidFire Plus, 12-brzina
|
| Mjenjač |
SHIMANO DEORE RD-M6100 Shadow Plus
|
| Kazeta |
Shimano CS-M6100-12, 10–51T
|
| Lanac |
SHIMANO DEORE CN-M6100
|
| Poluge |
SHIMANO FC-MT510, 34T
|
| Kočnice |
Shimano M6120, Shimano SM-RT64, ø 180 mm
|
| Naplatci |
WTB STi 23
|
| Prednja glavčina |
Shimano SLX HB-M7110-B, 32H, CL, 15 x 110 mm thru-axle
|
| Stražnja glavčina |
Shimano SLX FH-M7110-B, 32H, CL, 12 x 148 mm thru-axle
|
| Žbice |
Sapim Race, Stainless Black
|
| Gume |
WTB Ranger, tan wall, TCS Light Fast Rolling, 29 x 2.25"
|
| Cijev sjedala |
One1 Alloy dropper, ø 30.9 mm, 150 mm travel
|
| Sjedalo |
WTB Volt Sport
|
| Lula volan |
Race Face Ride Alloy, ø 31.8 mm, ±6°
|
| Upravljač |
Race Face Ride, 20 mm rise, 760 mm width, ø 35 mm
|
| Ručke |
Velo Lock-on
|
| Glavni sastav |
FSA Orbit 1.5 No.57E, zero stack, 1-1/8"
|
| Srednji pogon |
Shimano Press Fit
|
| Spol | Muški, Unisex |
| Godina modela | 2023 |
| Broj prijenosa | 1x12 |
| Set | Shimano SLX, Shimano Deore |
| Težina | 14,5 kg |
| Boja | bijela |
| Materijal | aluminij |
| Materijal kotača | Aluminij |
| Promjer kotača | 29" |
| Kočnice | Hidraulične disk kočnice |
| Vilica | Zračna |
| Hod vilice | 130 mm |
| Hod stražnjeg ovjesa | 120 mm |
| Teleskopska cijev sjedala | da |
| Tip amortizera | Zračna |
| ID porizvoda | 372500 |
| Veličina bicikla | M | L | XL |
|---|---|---|---|
| Tjelesna visina (cm) | 165 - 178 cm | 178 - 190 cm | 190 - 200 cm |
Svi bicikli ponuđeni u MTBIKER trgovini su novi, nevoženi, od službenog distributera i s punom garancijom. Nekoliko marki čak nudi doživotnu garanciju na okvir nakon registracije. Sav jamstveni servis obavljamo u MTBIKER trgovinama nakon osobne dostave ili slanja bicikla (ili njegovog dijela) kurirskom službom.
- Bicikl je pažljivo izvađen iz originalne kutije proizvođača.
- Bicikl je sastavljen, pregledan i podešen (mjenjač, prednji mjenjač, amortizer, vilica, kotači...)
- Bicikl je pažljivo zapakiran u kutiju i poslan
- Ako naručiš bicikl za osobno preuzimanje ili dostavu kući, bicikl će te čekati sastavljen i provjeren
- Ako naručiš bicikl kurirskom službom na svoju adresu, kod kuće treba napraviti sljedeće:
- Izvadi bicikl iz kutije i pažljivo ukloni zaštitne folije i materijal
- Montirati gripove na volan (1 minuta, potreban je imbus ključ 4 ili 5 mm).
- Postavi prednji kotač u vilicu (1 minuta, bez potrebe za alatom ako bicikl ima brzo sezanje).
- Otpusti vijke na pogonu, poravnaj prednju vilicu s kotačem, zategni gornji vijak na vratu vilice, a zatim zategni glavni pogon (2 minute, potreban je imbus ključ 4 ili 5 mm).
- Montirati pedale na pogonske, pri čemu treba nauljiti navoj pedale i pažljivo montirati s pravilne strane (1 minuta, potreban je imbus ključ od 8 mm ili ključ od 15 mm).
- Postavi cijev sjedala u okvir (10 sekundi, bez potrebe za alat ako okvir ima brzo sezanje).
- Dopumpati gume, a po potrebi i vilicu i amortizer na željeni tlak (2 minute, potrebna je pumpa).
- Provjeriti zatezanje imbus vijaka i brza otpustila (2 minute, potreban je imbus ključ 4 i 5 mm).
- Kreni na probnu vožnju! Postupaj s biciklom pažljivo dok se ne naviknete jedno na drugo. Ako bicikl ima disk kočnice, njihov učinak će u početku biti ograničen – punu snagu postići će nakon 4–5 snažnih kočenja s veće brzine.
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena