Race Face Chester 35 lulu, Ø-35 mm
Race Face Chester 35 lula volana
| Boja | crna |
| Duljina lule | 40 ili 60 mm |
| Promjer volana | 35 mm |
| Materijal | kovani dural AL 6061 |
| Namjena | AM / FR / DH |
| Promjer cijevi vilice | 1-1/8" |
| Visina | 42mm |
| Kut | 0° |
| Težina | 170 g (60 mm) |
| ID porizvoda | 107364 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Skvelý predstavec,výborne mi sadol.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Super,přesně co jsem potřeboval.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
super za tu cenu
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Sadol ako mal
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original