Ritchey Comp 4-Axis-44 držač, Ø-31.8 mm
Ritchey Comp 4-Axis-44 lula volana
Vrhunske performanse i nenadmašna pouzdanost, koja nema premca u sličnoj cjenovnoj kategoriji.|
Kovan jedinstvenom metodom 3D Net Shape Forging, koja jamči maksimalnu čvrstoću i najmanju moguću težinu
|
|
Dizajn stezanja vretena smanjuje opterećenje na vratu karbonskih vilica
|
| Boja | crna |
| Duljina lule | 60 - 130 mm |
| Promjer volana | 31,8 mm |
| Materijal | aluminij 6061 |
| Kut | +/- 6° |
| Težina | 128 g (100 mm) |
| Promjer za stup | 28,6 mm |
| Tehnologija | 4-Axis |
| Širina stezaljke upravljača | 44mm |
| ID porizvoda | 106585 |
Üdv!
A kupak és csavar tartozéka a terméknek?
Köszi a választ!
Jó napot kívánok!
A kormányszárat alapkivitelben szállítjuk – pontosan úgy, ahogy a képen is látható. A csomag tartalmazza a rögzítőcsavarokat is.
A top-cap (kormányszár kupak) azonban nem tartozék.
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Točno ono što mi je trebalo. Kvaliteta po vrlo povoljnoj cijeni.
Automatski prevedenovrhunska kvaliteta, precizna izrada
Automatski prevedenolijepa elegantna stabljika
Automatski prevedenoOdlično, sve je u redu.
Automatski prevedenosluži svrsi
Automatski prevedenoHmm, što napisati o luli? Ako odaberete pravu duljinu, to je komponenta prvog izbora za Ritchey Logic bicikl. Ono što je malo glupo su šesterokutne glave, koje se mogu otkinuti prilikom zatezanja (da, uspio sam to učiniti i morao sam je izbušiti u servisu, samo plitki šesterokut). Ali sama lula je ok.
Automatski prevedeno