Ritchey Logic RL1 4-Axis držač, Ø-31.8 mm
Ritchey Logic 4Axis lula volana
|
Kovan jedinstvenom metodom 3D Net Shape Forging, koja jamči maksimalnu čvrstoću i najmanju moguću težinu
|
|
Vrhunske performanse i nenadmašna pouzdanost, koja nema premca u sličnoj cjenovnoj kategoriji
|
|
Dizajn zatezanja lule volana smanjuje opterećenje na karbonske vilice
|
| Boja | crna |
| Duljina lule | 60 mm, 70 mm, 80 mm, 90 mm, 100 mm, 110 mm |
| Promjer volana | 31,8 mm |
| Materijal | aluminij 6061 |
| Kut | +/- 6° |
| Širina stezaljke upravljača | 44 mm |
| Za promjer stupa | 1-1/8" (28.6 mm) |
| Za visinu stupa | 42 mm |
| Težina | 128 g (100 mm) |
| Sadržaj pakiranja | lula volana, vijci od nehrđajućeg čelika |
| ID porizvoda | 134153 |
Varijanta Ritchey Logic RL1 4-Axis predstavec, Ø-31.8 mm
Trebam mali savjet. Mtb Cube još uvijek 26 kotača, okvir 18, lula 90 mm. Treba malo udobnije sjedalo - prošle su godine - ne znam da li da stavim 80 mm. ili ravnu, 70 mm. lulu. Imam kratke rogove za uspone, hvala na odgovoru ako odgovara.
Automatski prevedeno
Dobry den,
ak sa citite vyrazne natiahnuty, tak by som sa nebal volit aj o 2 cm kratsi predstavec.
Treba len ratat s tym, ze sa pocitovo trochu zmeni aj ovladanie bicykla - s kratsim predstavcom bude o nieco citlivejsie, rychlejsie, je to samozrejme len o zvyku. Dalsou moznostou ako "spohodlnit" posed je prip. aj volbu inych riaditok, napr. s vyssim stupanim, ci vacsim zahnutim k jazdcovi.
Varijanta Ritchey Logic 4-Axis nastaviteľný predstavec, Ø-31.8 mm
Pozdrav. Želio bih imati ovu verziju prednje vakuumske čašice od 90 mm. Možete li je još uvijek imati na raspolaganju? Hvala.
Automatski prevedeno
Dobrý deň,
Kontaktovali sme dodávateľa ohľadom aktuálnej dostupnosti a budeme Vás informovať
Dobrý deň,
Predstavec Vám vieme zohnať cca do týždňa od objednania. Môžete objednať.
Varijanta Ritchey Logic RL1 4-Axis predstavec, Ø-31.8 mm
Dobry den, je to prosm vas na stlpik 1 1/4? Dakujem
Dobry den,
zial nie, predstavec je urceny pre 28.6 mm (1 1/8") krk vidlice.
A mate nieco na 1 1/4? 60mm
Dobry den,
v karbone - https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/predstavce/giant-contact-slr-od2-predstavec-318-mm.html#152928, prip. potom 70 mm klasika - https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/predstavce/giant-contact-sl-od2-stem-bla-31-8-x-70-mm-predstavec.html#266852.
Varijanta Ritchey Logic 4-Axis nastaviteľný predstavec, Ø-31.8 mm
bude dostupná 120mm verzia?
Dobrý deň,
Preveríme u dodávateľa.
Dobrý deň,
Dostupná je už len 90 mm verzia.
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Varijanta Ritchey Logic 4-Axis nastaviteľný predstavec, Ø-31.8 mm
Kvaliteta je bila očekivana, sve je odgovaralo kako treba
Automatski prevedenoVarijanta Ritchey Logic RL1 4-Axis predstavec, Ø-31.8 mm
Jednostavna montaža i kvaliteta tipična za marku
Automatski prevedenoVarijanta Ritchey Logic RL1 4-Axis predstavec, Ø-31.8 mm
odlično, nakon jednostavne zamjene, moj rukohvat odgovara
Automatski prevedenoVarijanta Ritchey Logic RL1 4-Axis predstavec, Ø-31.8 mm
Logo na početku je lijep!
Automatski prevedenoVarijanta Ritchey Logic 4-Axis nastaviteľný predstavec, Ø-31.8 mm
vrlo dobro rješenje
Automatski prevedenoVarijanta Ritchey Logic RL1 4-Axis predstavec, Ø-31.8 mm
Izvrsno.
Automatski prevedenoVarijanta Ritchey Logic RL1 4-Axis predstavec, Ø-31.8 mm