Crankbrothers Mallet Enduro LS pedale na klik, plava/crna
Crankbrothers Mallet Enduro LS pedale na klik
LS = long spindle (duža osovina) s Q-faktorom od 57 mm.Serija Mallet namijenjena je vozačima koji traže tehnički zahtjevne terene - staze, enduro staze i spustove. Mallet E je savršena Enduro pedala koja je dobila nagradu za dizajn i inovacije 2016. godine.
|
Mogućnost podešavanja kuta otpuštanja pedale (15 ili 20 stupnjeva)
|
|
Četverostrano zaključavanje i otvoreni dizajn se ne začepljuju ni u potpunom blatu
|
|
Konkavna rebrasta platforma za savršenu trakciju, zakošeni rubovi lako klize nakon udarca u kamen
|
| Boja | crna, plava |
| Težina | 424 g (par) |
| Platforma | aluminij 6061-T6 |
| Krila | nehrđajući čelik 17-4PH |
| Opruga | nehrđajući čelik serije 300 |
| Os | kovani cr-mo čelik 435 |
| Unutarnji ležaj | Igus LL klizni ležaj |
| Vanjski ležaj | Enduro industrijski ležaj |
| Pinovi | 6 sa svake strane |
| Q-faktor | 57 mm |
| Oznaka | LS = long spindle (duža osovina) s Q-faktorom od 57 mm |
| ID porizvoda | 37818 |
Dobrý deň,
1. mám dva páry tretier DMT ,jeden DMT DFR1 Freeride a druhý DMT TK10,budu mi sedieť na tieto pedále
2. aký typ kufrov sú v dodávke? dajú sa dodať s pedálmi kufre easy release s uhlom vypnutia 10 a s float 6
3.budu dostupne aj v inej kombinácii farieb /čierno strieborná, čierno limetková ,limetkova/
dakujem
MS
Dobry den prajem,
Ano, kufre budu sediet do oboch tretier.
S pedalmi su dodavane 15° / 20° Standard Release kufre s 6° Floatom. Easy release kufre je mozne doobjednat - https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/pedale/kufre-a-prislusenstvo/crankbrothers-easy-release-kufre.html.
Dalsie farby zial aktualne nedostupne aj u nasho dodavatela, cakame na doskladnenie, napr.: https://www.mtbiker.sk/admin/index.php?s=es_product_stock_activity&product_id=180583. V ciernej je dostupna prip. klasicka verzia - https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/pedale/naslapne-mtb/crankbrothers-mallet-enduro-black-pedale.html.
Dobry den,
Je mozne pri kupe sady pedalov
vymenit kufre za easy s floatom
6.pri nezmenenej cene
Dobry den,
zial nie, jedna sa o originalne baleny komplet kit (pedale, kufre, navod - vsetko v jednej produktovej skatulke) - povodne kufre by uz tak zostali bez balenia, t.j. nepredajne, v tomto pripade tak zial vymena mozna nie je.
Zdravím, nevedeli by ste mi na tieto pedále objednať náhradnú osku - pravú? Ďakujem.
Zdravim, dodavatel ich ma ojbednane, ocakavane naskladnenie je v priebehu januara. Napiste nam teda koncom mesiaca (januar) na [email protected] a preverime vam aktualnu dostupnost a cenu.
V inej farbe su neni? Cierna cervena alebo cierna?
Dobrý deň,
V LS verzii sú dostupné len tieto. V štandardnej sú dostupné čierne https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/pedale/naslapne-mtb/crankbrothers-mallet-enduro-black-pedale.html
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Po rokoch na shimanach som to konečne riskol a nebanujem jedine euro
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original