Selle Royal Freeway Fit Relaxed sjedalo, 210 mm
Sjedalo Selle Royal Freeway Fit Relaxed pruža visoku razinu udobnosti za gradske vožnje na kraće i srednje duge relacije. Zahvaljujući posebnom jastučiću, precizno se prilagođava obliku tijela i pomaže ravnomjerno rasporediti pritisak na sjedne kosti, čime smanjuje opterećenje osjetljivih područja i pridonosi ugodnoj vožnji bez nepotrebnog umora. Ergonomski dizajn je osmišljen kako bi odgovarao različitim širinama sjednih kostiju i potrebama muškaraca i žena.
Patentirana tehnologija brtvljenja štiti sjedalo od vode, tako da ostaje funkcionalno i udobno čak i tijekom vožnje po kiši. Povećanu izdržljivost pri svakodnevnoj uporabi osiguravaju ojačani bočni dijelovi, koji štite sjedalo od habanja pri naslanjanju bicikla. Praktični integrirani klip na stražnjem dijelu omogućuje jednostavno pričvršćivanje torbe ispod sjedala ili dodatne opreme bez potrebe za dodatnim adapterima.
- memorijska pjena Slow Fit Foam za ravnomjernu raspodjelu pritiska
- pogodan ergonomski dizajn za opušten položaj 90° (Relaxed)
- konstrukcija usmjerena na udobnost pri opuštenoj poziciji vožnje
- vodootporna tehnologija brtvljenja površine sjedala
- ojačani bočni rubovi za zaštitu od habanja i trganja
- Integrated Clip System za pričvršćivanje torbe ispod sjedala ili opreme
- kompatibilnost sa sustavom ICS
| Spol | Muški, Ženski, Unisex |
| Boja | crna |
| Širina sjedala | 210 mm |
| Materijal šina sjedala | čelik |
| Namjena | Udobno |
| Duljina sjedala | 257 mm |
| Težina | 465 g |
| ID porizvoda | 321047 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena