Selle Royal Freeway Fit Athletic sjedalo, 158 mm
Selle Royal Freeway Fit Athletic je udobno biciklističko sjedalo namijenjeno sportskijem položaju vožnje s približno 45° nagibom trupa. Zahvaljujući ergonomskom obliku, pogodno je za različite širine sjednih kostiju i pruža udobnost muškarcima i ženama tijekom kraćih vožnji u gradu. Sjedalo je dizajnirano da smanji pritisak u osjetljivim područjima i omogući vožnju bez nepotrebne boli.
Podstava Slow Fit Foam s memorijskim efektom prilagođava se obliku tijela i osigurava ravnomjernu raspodjelu pritiska. Patentirana tehnologija Royal Vacuum čini sjedalo potpuno zatvorenim i otpornim na vodu, tako da ostaje funkcionalno čak i po jakoj kiši. Bočna zaštita povećava otpornost na habanje i trganje prilikom naslanjanja bicikla. Integrirani Clip System na stražnjem dijelu sjedala omogućuje jednostavno pričvršćivanje torbe ispod sjedala ili drugog pribora.
- Pogodno za sportski položaj vožnje s približno 45° nagibom trupa (Athletic)
- Ergonomski oblik za različite širine sjednih kostiju za muškarce i žene
- Podstava Slow Fit Foam s memorijskom pjenom za ravnomjernu raspodjelu pritiska
- Tehnologija Royal Vacuum za potpuno zatvoreno i vodootporno sjedalo
- Bočna zaštita od habanja i trganja prilikom naslanjanja bicikla
- Integrated Clip System za jednostavno pričvršćivanje torbe ispod sjedala ili pribora
| Spol | Muški, Ženski, Unisex |
| Boja | crna |
| Širina sjedala | 158 mm |
| Materijal šina sjedala | čelik |
| Namjena | Udobno |
| Duljina sjedala | 280 mm |
| Težina | 435 g |
| ID porizvoda | 402817 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena