Selle Royal Freeway Moderate sjedalo, 186 mm
Sjedalo Selle Royal Freeway Moderate pruža trenutnu udobnost zahvaljujući podstavi Slow Fit Foam, koja se prilagođava obliku vašeg tijela i osigurava ravnomjernu raspodjelu pritiska. Ova ekskluzivna memorijska pjena sporog djelovanja idealna je za kraće gradske vožnje i opušteno planinarenje, pružajući gladak osjećaj tijekom vožnje.
Sjedala Selle Royal ergonomski su dizajnirana kako bi odgovarala različitim širinama sjednih kostiju i anatomskim potrebama muškaraca i žena, što jamči oslobađanje od pritiska u najosjetljivijim područjima. Optimizirano je za položaj vožnje s blagim nagibom leđa, približno pod kutom od 60°.
- Patentirana tehnologija Royal Vacuum osigurava 100% vodootpornost sjedala
- Bočna zaštita povećava otpornost sjedala na habanje i trganje
- Integrirani Clip System (ICS) za jednostavno pričvršćivanje torbe ispod sjedala ili drugog pribora
- Pogodno za položaj vožnje s približno 60° nagibom trupa (Moderate)
| Spol | Muški, Ženski, Unisex |
| Boja | crna |
| Širina sjedala | 186 mm |
| Materijal šina sjedala | čelik |
| Namjena | Udobno |
| Duljina sjedala | 260 mm |
| Težina | 524 g |
| ID porizvoda | 402818 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena