Ergon SRS Sport Gel S/M dámnske sedlo, 141 mm
Ergon SRS Sport Gel pre ženy je cestné sedlo špeciálne vyvinuté pre cyklistky, ktoré dokonale kombinuje pohodlie s vysokým výkonom. Je ideálne pre cestnú cyklistiku, gravel, cyklokros a bikepacking. Špecifický tvar písmena V s výrazným reliéfnym otvorom je šetrný k citlivým partiám a optimálne rozkladá tlak na sedacie kosti a genitálnu oblasť. Veľké gélové vankúšiky poskytujú jemné odpruženie, zatiaľ čo vysokokvalitná nylonová kompozitná škrupina a lyžiny z TiNox XP zaručujú stabilitu. Plochá zadná časť poskytuje optimálnu oporu sedacím kostiam a ponúka maximálnu voľnosť pohybu pri pedálovaní.
- Žiadne tlakové špičky ani pri dlhých stúpaniach
- Ergonomický tvar pre kompaktné jazdné pozície
- Pena Reactive Performance pre optimálne rozloženie tlaku
- Vylepšený reliéfny kanál zabraňujúci znecitliveniu a nepohodliu
- Integrované bočné plochy (Glide flanks) pre zníženie trenia pri pedálovaní a ochranu sedla
| Spol | Ženski |
| Boja | crna |
| Širina sjedala | 141 mm |
| Materijal šina sjedala | čelik |
| Namjena | Sportski |
| Duljina sjedala | 251 mm |
| Težina | 300 g |
| Za širinu sjedećih kostiju | 8-12 cm |
| ID porizvoda | 402840 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena