FORCE Breton sedlo, 165 mm
FORCE Breton sedlo
|
Bez stezaljke sjedala
|
|
Čierne vzpery s mierkou
|
| Spol | Muški |
| Boja | crna |
| Širina sjedala | 165 mm |
| Materijal šina sjedala | čelik |
| Namjena | Udobno |
| Materijal | skelet: nylon, poťah: polyuretán |
| Dimenzije | 265 x 165 mm |
| Težina | 350 g |
| ID porizvoda | 104176 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Dobre vyzerajúce a hlavne pohodlné sedlo. Vyskúšal som 4 sedlá, všetky okolo 170cm šírky. Toto je jednoznačne najlepšie. Na fotkách to dosť skresľuje aký je tvar a veľkosť. Reálne je toto sedlo niečo medzi mestským a závodným a presne niečo takéto som hľadal. Športové sedlá sú pre mňa až príliš tvrdé a mestské zase vyzerajú zle. Toto je krásne vybalansovaný stred. Hlavne zo strán vyzerá ako bežné športové sedlo a z výšky je trocha badateľné že je širšie a kratšie. Použitá je pamäťová pena a pod ňou možno nejaká tvrdšia alebo gel. Toto je na tom najlepšie pretože je to ideál. Skúšal som aj merať šírku sedacích kostí a mám cca 11,5cm. Povedal by som že toto sedlo sedí akurát a keďže je širšie a plocha je väčšia tak myslím že sadne aj ľudom čo majú 11-12cm šírku kostí. Ako jediné mínus beriem spodnú stranu ktorá je divnej krikľavej farby. Normálne som musel googliť čo je to za farbu a je to tyrkysová Sedlo mám síce vysoko ale za bežných okolností to nevidieť a ak by to niekomu vadilo tak sa dá zastriekať načierno.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Megjelenése szuper, szélessége miatt azt gondoltam trekking szerű nagy, magas ülés lesz, de kellemeset csalódtam. Ennyi pénzért megéri.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
@m
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Spojenie pamäťovej peny a tvrdšej ostatnej časti sedla tlačilo, asi tým že pena sa viac stlačila a vznikla tam " hrana ".
Prevedi pomoću Google-aPrikaži originalDizajnovo veľmi pekné.
Moc som si ho neužil. Išlo preč aj s bikom.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original