RockShox Lyrik Select Charger RC 29" odpružená vidlica, 180 mm, offset 51 mm
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
RockShox Lyrik Select Charger RC 29" odpružená vidlica
Pre všetky zjazdy, skoky ale aj dostať vás ku všetkému medzi tým. RockShox Lyrik Select kombinuje aktualizovanú vzduchovú pružinu DebonAir s dôveryhodným tlmičom Charger RC pre bezkonkurenčnú kontrolu a presnosť na trailoch.|
Maxima Plush Dynamic Suspension mazivo znižuje trenie, vydrží dlhšie a zvyšuje výkon odpruženia jazdu po jazde
|
|
Vzduchová pružinaDebonAir™ ponúka maslový hladký chod a udržuje vyššiu jazdnú výšku pre väčšiu istotu
|
|
Tlmenie Charger RC sa vyznačuje nízkou rýchlosťou kompresie a nastavenia odskoku
|
|
Tlmiaca kvapalina Maxima Plush znižuje trenie a tlmí hluk tlmičov
|
| Boja | crna |
| Hod vilice | 180 mm |
| Vrat vilice | konusni (tapered) 1 1/8" - 1.5" |
| Pre priemer kolies | 29" |
| Pomak | 51 mm |
| Vrsta osovine | Maxle Stealth 15 x 110 mm (Boost) |
| Prikladno za e-bicikl | Da |
| Vrat | Tapered 1.5″ - 1 1/8″ |
| Podešavanje prigušenja | koliesko na korunke |
| Sadržaj pakiranja | vidlica, oska, 2x token, 1x ježko, 1x blatníček |
| Prigušenje | DebonAir |
| Maks. širina gume | 81 mm |
| Min./Max. priemer brzdového kotúča | 180 mm/220 mm |
| Težina | 1 976 g – 2 021 g (podľa priemeru kolies) |
| ID porizvoda | 129411 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena