RockShox ZEB Ultimate Charger 3.1 RC2 27.5" amortizirana vilica
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
RockShox ZEB Ultimate Charger 3.1 RC2 27.5" ovjesna vilica
ZEB je napravljen za najbolje vozače na najtežim enduro stazama. Opremljen novim prigušivačem Charger 3.1 RC2, pruža vozačima iznimnu prilagodljivost za pravu ravnotežu udobnosti, kontrole i brzine. Uz ovu vodeću vilicu stoje robusne 38 mm unutarnje noge, opremljene ButterCup prigušivačima i DebonAir+ oprugom. Tehnologija koju trebate za najbrža prolazna vremena, stil koji želite na startnoj liniji: Ovo je ZEB.Kako bi ispunio zahtjeve najboljih svjetskih vozača, Charger 3.1 je briljantna evolucija provjerene platforme vilica i prigušivača. Sa povećanim rasponom prigušenja i podešavanjima High Speed Compression, Low Speed Compression i Low Speed Rebound, Charger 3.1 izglađuje čak i najgrublje staze.
|
Charger 3.1 RC2 ima širi raspon podešavanja
|
|
Butter C frequency lines 0 % - ograničavanje ovih vibracija značajno smanjuje umor ruku i ruku
|
|
Zračna opruga DebonAir+ konstruirana je da pruži veći volumen i veću osjetljivost
|
|
Maxima Plush Dynamic Suspension mazivo smanjuje trenje i traje dulje
|
|
Lagana, strojno obrađena i eloksirana kruna za vrhunski izgled i izdržljivost
|
|
SKF brtve iznimno niskog trenja osiguravaju dugotrajne performanse vilice
|
| Boja | crna |
| Hod vilice | 170 mm |
| Vrat vilice | konusni (tapered) 1 1/8" - 1.5" |
| Pomak | 44 mm |
| Težina | 2 341 g |
| Maks. širina gume | 81 mm |
| Vrsta osovine | 15 x 110 mm |
| Promjer unutarnje noge | 38 mm |
| Vrat | Konusni 1.5" |
| Mogućnosti podešavanja | na kruni |
| Sustav ovjesa | DebonAir+ s ButterCups |
| Montaža kočionog diska | min. 200 mm |
| Prikladno za e-bicikl | Da |
| ID porizvoda | 333630 |
Varijanta RockShox ZEB Ultimate Charger 3.1 RC2 27.5" odpružená vidlica
Dobrý deň, chcel sa spýtať či je možné nainštalovať túto vidlicu na môj bicykel. Mám Trek remedy 7 2020.
Dobrý deň, vidlicu môžete použiť, bude sedieť.
Ideálne však použiť 160 mm verziu a nie vyšší zdvih - prípadne vhodnosť vidlice s väčším zdvihom je dobré skonzultovať s predajcom Vášho bicykla.
Varijanta RockShox ZEB Ultimate Charger 3.1 RC2 27.5" odpružená vidlica, 180 mm, electric red
Bude v ponuke aj 29" verzia v 160 mm ? dakujem
Dobry den,
zial aktualne v tejto farbe potvrdenu dostupnost 29" verzie nemame, jedine cierne prevedenie - https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/vidlice-a-tlmice/odpruzene-vidlice/vidlice-29/rockshox-zeb-ultimate-charger-31-rc2-29-odpruzena-vidlica-190-mm-p290511.html?preview.
Dobrý deň , ďakujem ak by náhodou bola hneď mi ju prosím pošlite pekný deň .
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena