DVO Diamond D1 29 Boost odpružená vidlica, 160 mm, offset 51 mm
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
DVO Diamond D1 29 Boost odpružená vidlica
DVO Diamond D1 má množstvo funkcií, ktoré uspokoja agresívnych trailových jazdcov, ktorí vyžadujú vždy viac. DVO prepracovalo vidlicu zhora nadol s o 10 mm širším rozostupom 15 x 110 mm (BOOST). To umocňuje presnosť riadenia a kontrolu vo chvíľach „ultimátneho trailovania“. Vývojári DVO Suspension Developers tiež zväčšili priestor pre použitie širších pneumatík. Vnútorné nohy s priemerom 35 mm, kompresná membrána, dynamická laditeľnosť (Shim Stack) a nastaviteľná negatívna pružina z hornej časti (OTT) z nej robia prvotriednu trailovú a enduro pretekársku vidlicu.|
Nízkorýchlostnú kompresiu je možné nastaviť 6 kliknutiami na korunke
|
|
Vysokorýchlostná kompresia má rozsah 24 kliknutí aby ste našli dokonalé využitie celého zdvihu
|
|
OTT - teraz môžete nastaviť negatívnu pružinu, aby ste získali nízku citlivosť na náraz aj pri tvrdom nastavení
|
|
Kompresná komora je skôr stlačiteľná ako roztiahnuteľná a ponúka neuveriteľne vysokú citlivosť na nárazy
|
| Boja | zelena |
| Hod vilice | 160 mm |
| Vrat vilice | neodređeno |
| Osovina | 15 x 110 mm |
| Promjer unutarnjih nogu | 35 mm |
| Veľkosť brzd. kotúča | 160 - 203 mm |
| Težina | 2 150 g |
| Pomak | 51 mm |
| Sadržaj pakiranja | vidlica, oska, blatníček |
| ID porizvoda | 101776 |
Zdravim, na SL-kovy ebajk by to bola v pohode vidla? Povodne tam mam vidlu s 36mm nohami, 35mm pri tejto nebude problem? Na aktualnej vidle Fox Float Rhytm mam offset 44mm. Offset 51mm by bol pouzitelny? Diky.
Ahoj,
vidlicu som jazdil - pocitovo mi prisla tuhost identicka ako Fox 36, ale pravda - mal som 27.5" verziu. Kazdopadne na lahsi e-bajk bude jej pouzitie urcite bezproblemove, naviac ak Ty sam nedisponujes extremne vyssou hmotnostou.
51 mm offset nemusi byt ziadny problem - typicky sa hodi skor na modernejsie dlhsie ramy s polozenejsim hlavovym uhlom v kombinacii s kratkym predstavcom a sirsimi riaditkami.
Dobrý deň, mam na svojom rockmachine blizz trl 70/29 diamond d3 vidlicu a chcel by som sa opýtať či sa dá kupiť len ten original blatniček ktory sa montuje priamo do vidlice, neviem ho nikde najsť. Ďakujem
Dobry den,
zial blatnicek je nedostupny aj priamo u vyrobcu - https://dvosuspension.com/product/fender-kit/
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena