FOX 38 Factory Grip X2 29" amortizirana vilica, 170 mm, racing green limited
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
FOX 38 Factory Grip X2 29" ovjesna vilica
Limitirana edicija FOX 38 u ikoničnoj boji Racing Green odaje počast stoljeću moto utrka. S hodom od 170 mm i novim prigušenjem GRIP X2 stvorena je za brze enduro dionice, tehničke staze i masivne dropove. Oznaka „Factory“ govori sve. Najbolje tehnologije koje FOX može ponuditi dostupne su u modelima Factory Series, uključujući ultra izdržljivu originalnu površinsku obradu Kashima Coat, koja osigurava glatki rad vilice.Tehnologije:
GripX2: je najbolje podesiv, potporan i gladak ovjes usmjeren na enduro i DH koji je FOX ikada razvio. Ima visoki hod ovjesa i stvara maksimalan kontakt s tlom, kao i izvrsnu trakciju u zavojima. To biciklistima daje veliko samopouzdanje da se maksimalno potrude u spustovima i enduro utrkama, a istovremeno smanjuju umor mišića. GripX2 čini bitnu razliku.
Float: Lagani sustav zračnog ovjesa FLOAT automatski izjednačava pozitivnu i negativnu zračnu komoru za povećanje osjetljivosti i trakcije bez obzira na podešavanje tlaka zraka. Vozači mogu podesiti karakteristike pozitivne zračne opruge pomoću Volume Air umetcima.
Bleeders: Vilice imaju ventile za odzračivanje u stražnjem dijelu donjih nogu, pomoću kojih možete izjednačiti tlak u nogama vilice s atmosferskim tlakom. Različit tlak u vilici smanjuje osjetljivost ovjesa, pa ga jednostavnim pritiskom ventila prstom izjednačite. Tlak u nogama se mijenja uglavnom pri višim temperaturama, npr. pri intenzivnoj uporabi u dugim spustovima ili na velikim nadmorskim visinama.
Lower Leg Channels: Novi zračno-uljni kanali omogućuju nakupljenom zraku u donjim nogama da prođe kroz klizne čahure. Druga funkcija kanala je omogućiti ulju iz donjih nogu da dođe do gornjih brtvi (semeringa) i održavaju ih svježe podmazanima.
Floating Axle: Novi sustav za osovinu sprječava da na paralelnost nogu vilice utječe različita širina prednje glavčine. Savršena suosnost smanjuje trenje pri ovjesu, koje je tako učinkovitije i glađe. Mehanizam na desnoj nozi vilice podesite točno za vašu širinu glavčine i pri zatezanju osovine eliminira se stiskanje nogu.
Lower Leg Arch: Most između donjih nogu ima novi zaobljeni oblik, čime se povećala krutost vilice, a istovremeno je nastao veći prostor između mosta i okvira bicikla pri potpunom stiskanju vilice.
| Boja | racing green limited |
| Hod vilice | 170 mm |
| Vrat vilice | konusni (tapered) 1 1/8" - 1.5" |
| Namjena | Enduro |
| Veličina kotača | 29" |
| Promjer unutarnjih nogu | 38 mm |
| Podešavanje unutarnjih nogu | Kashima |
| Ovjes | EVOL Air Spring 2025 |
| Prigušenje | Grip X2 |
| Postavke | HSC/LSC; HSR/LSR |
| Pomak | 44 mm |
| Stup vilice | tapered 1-1/8" - 1,5" |
| Osovina | Kabolt-X 15x110 mm |
| Ostalo | mogućnost montaže originalnog blatobrana FOX 36/38 |
| ID porizvoda | 368771 |
Varijanta FOX 38 Factory Grip X2 29" odpružená vidlica
Dzień Dobry
Chciałbym potwierdzić dostępność produktu Widelec Fox 38 Factory Grip X2 29" 170 mm
i zapytać o rozmiar korony widelca - czy jest to 58HT mm?
Z góry dziękuję za odpowiedź
Pozdrawiam Sebastian Krawczyk
Dzień dobry Panie Sebastianie,
dziękuję za wiadomość. Potwierdzam, że widelec Fox 38 Factory Grip X2 29" 170 mm jest u nas dostępny.
Potwierdzam również, że rozmiar korony w tym modelu to standardowe 58HT (58 mm).
W razie dodatkowych pytań lub chęci złożenia zamówienia, zapraszam do kontaktu.
Varijanta FOX 38 Factory Grip X2 29" odpružená vidlica
Hallo,
eine frage, wenn ich das auf meine Firma nach Ungarn kaufe mit EU Steuernummer, könnt ihr mir die Rechnung netto ausstellen?
Dankeschön
Guten Tag,
Bitte geben Sie im Warenkorb Ihre Rechnungsdaten ein; die Lieferadresse muss mit der Firmensitzadresse übereinstimmen.
Die Bestellung wird anschließend ohne Mehrwertsteuer ausgestellt.
Weitere Informationen finden Sie unter https://www.mtbiker.de/shop/informationen/alles-ueber-einkaufe.html?delivery_country=DE&fl=hu#pDPH
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena