FOX 34 SC Factory Fit4 29" odpružená vidlica
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
FOX 34 SC Factory Fit4 29" odpružená vidlica
Označenie „Factory“ hovorí za všetko. Najlepšie technológie, ktoré vie FOX ponúknuť sú k dispozícii v modeloch Factory Series vrátane ultra odolnej originálnej povrchovej úpravy Kashima Coat, ktorá zabezpečuje maslový chod vidlice. Na zadnej strane spodných nôh nájdete kanáliky, ktoré slúžia na zvýšenie objemu vzduchu, dôsledkom toho je zabezpečené postupné znižovanie tlaku, ktoré zaisťuje, že vidlica je schopná dosiahnuť úplné stlačenie. Kanáliky tiež slúžia na cirkuláciu oleja do horných častí spodných nôh a pravidelným mazaním penových krúžkov a vložiek pri stlačení vidlice.|
Ľahšia, tuhšia konštrukcia s hladšími vnútornými časťami, ktoré sú lepše nastaviteľné ako kedykoľvek predtým
|
|
Spodné nohy dostali nový tvar mostíka, ktorý je prevzatý z vysokozdvihových vidlíc
|
|
Oblúk optimalizuje pomer tuhosti k hmotnosti
|
| Boja | crna |
| Hod vilice | 100 mm, 120 mm |
| Vrat vilice | konusni (tapered) 1 1/8" - 1.5" |
| Namjena | cross-country/maratón |
| Promjer unutarnjih nogu | 34 mm |
| Podešavanje unutarnjih nogu | Kashima |
| Ovjes | EVOL zračna opruga 2022 |
| Prigušenje | FIT4, 3-polohové ovládanie na korunke vidlice (Open-Medium-Firm) |
| Postavke | Low Speed Compression (22 klikov);Low Speed Rebound (10 klikov) |
| Pomak | 44 mm |
| Stup vilice | tapered 1-1/8" - 1,5" |
| Osovina | Kabolt Boost 15x110 mm |
| ID porizvoda | 138789 |
zdravim,
prosim vas bude mi pasovat tato vidlica na Trek Top fuel model 2022 v 120mm? Podla specifikacie vyzera ,ze ano,len si to chcem overit. Dakujem
Dobry den prajem,
ano, vidlicu mozete pouzit, bude sediet.
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena