FOX 36 Factory Grip X2 29" amortizirana vilica, 160 mm
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
FOX 36 Factory Grip X2 29" vilica s oprugom
Vilica s oprugom FOX 36 Factory Series za modelnu godinu 2027. definira novi standard za all-mountain i enduro vožnju. S legendarnom površinskom obradom Genuine Kashima Coat i potpuno novim prigušenjem GRIP X2, pruža beskompromisne performanse, maksimalnu trakciju i široke mogućnosti podešavanja za najzahtjevnije vozače. Konstrukcija krune i donjih nogu od vrhunske aluminijske legure jamči ekstremnu krutost uz zadržavanje niske težine, što je ključno za agresivnu vožnju u tehničkom terenu. Vilica je namijenjena za kotače od 29 inča i nudi hod od 160 mm.
Najveća inovacija je prigušna patrona GRIP X2, koja se temelji na uspješnoj tehnologiji koja se koristi u spust čaši i omogućuje neovisno podešavanje kompresije i povrata pri visokoj i niskoj brzini. Zahvaljujući unutarnjim nogama od 36 mm izrađenim od kvalitetne aluminijske legure s Kashima obradom, trenje je svedeno na apsolutni minimum, što ćete osjetiti kao iznimno osjetljiv odziv na male neravnine. Povećana torzijska krutost vilice izravno se prenosi na kirurški precizno upravljanje preko upravljača. Zračna opruga Float EVOL s optimiziranim volumenom negativne komore osigurava linearan hod i izvrsnu potporu u srednjem dijelu hoda. Masivni stup vilice s konusnim profilom (Tapered) osigurava čvrstu vezu s okvirom, čime učinkovito eliminira neželjene vibracije.
- Nova konstrukcija s 20% većom torzijskom krutošću u odnosu na prethodni model
- Optimizirani luk 36 povećava torzijsku krutost i minimizira težinu
- Prigušenje Grip X2 s najvišom razinom podešavanja za maksimalnu trakciju i stabilnost pri spustu
- Kashima Coat za najmanje moguće trenje i ekstremnu otpornost
- Zračna opruga Float EVOL Glidecore s plutajućom jezgrom za glatki rad čak i pod opterećenjem
- Povećano preklapanje čahura za 30 mm za glađi osjećaj i smanjeno trenje
- Niskoprofilni ventilacijski ventili za lakše izjednačavanje tlaka
- Bypass kanali u donjim nogama za izjednačavanje tlaka i bolje podmazivanje
- Poboljšano pričvršćivanje blatobrana na luk i prirubnice brtve
| Boja | crna |
| Hod vilice | 160 mm |
| Vrsta osi | fiksna „boost” |
| Vrat vilice | konusni (tapered) 1 1/8" - 1.5" |
| Težina | 1 950 g |
| Pomak | 44 mm |
| Promjer kotača | 29" |
| Ovjes | zračno |
| Prigušenje | GRIP X2 |
| Dimenzija osovine | 15x110 mm |
| Modelna godina | 2027 |
| ID porizvoda | 395887 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena