FOX 40 Factory GripX2 29" amortizirana vilica, 203 mm, offset 52 mm, narančasta
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
FOX 40 Factory GripX2 29" ovjesna vilica
Vilica FOX 40 za modelnu godinu 2027. dizajnirana je s ciljem da postane najbrža spust vilica. Svaki detalj, od prigušne patrone GripX2 do donjih nogu i zračne opruge, preuređen je kako bi pružio maksimalnu kontrolu i sigurnost čak i u najzahtjevnijim spust dionicama. Rezultat je visoka osjetljivost i konzistentnost tijekom vožnje.
Ključna inovacija je tehnologija zračne opruge GlideCore, koja značajno smanjuje trenje i zahvaljujući većem volumenu negativne komore osigurava nenadmašnu osjetljivost na početku hoda. Generativni dizajn donjih nogu, specifičan za 29" verziju, donosi veću krutost uz nižu težinu. Vilica s 203 mm hoda za 29" kotače ima unutarnje noge s površinskom obradom Genuine Kashima Coat i koristi DH Boost 20 mm plivajuću osovinu.
- Zračna opruga GlideCore za radikalno povećanje osjetljivosti eliminacijom dinamičkog trenja
- Veći volumen negativne komore za glađi rad na početku hoda i maksimalni grip prednjeg kotača
- Integrirani MCU Bottom-Out Bumper za progresivni osjećaj na kraju hoda
- Generativno dizajnirane donje noge za 29" verziju s optimiziranim omjerom krutosti i težine
- Ažurirani odzračni ventili i premješteni obtokovni kanali za učinkovito izjednačavanje tlaka u donjim nogama
- Gornji poklopac zračne strane kompatibilan sa standardnim ključem za kazete za lakši servis
- Mogućnost montaže novog blatobrana
| Boja | narančasta |
| Hod vilice | 203 mm |
| Vrsta osi | fiksna „super boost“ |
| Vrat vilice | ravni 1 1/8" |
| Veličina kotača | 29" |
| Težina | 2 745 g |
| Pomak | 52 mm |
| Maks. širina gume | 2.5" |
| Stup | vilica s dvostrukom krunom (materijal kruna nije specificiran) |
| Patrona za prigušivanje | GripX2 |
| Min./maks. veličina kočionog diska | 200 mm/230 mm |
| Modelna godina | 2027 |
| ID porizvoda | 393670 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena